Apex Legends - nowa mapa Punkt Burzowy i legenda Ash zaprezentowane na zwiastunie

Apex Legends - nowa mapa Punkt Burzowy i legenda Ash zaprezentowane na zwiastunie

Respawn Entertainment zaprezentował nową mapę, która trafi do Apex Legends w ramach nadchodzącego sezonu. Oprócz tego deweloperzy wprowadzą kolejną legendę Ah, a także nową przepustkę bojową. Poznajcie szczegóły sezonu "Ucieczka".

Sezon Apex Legends: Ucieczka wystartuje 2 listopada 2021 roku i jak co roku Respawn Entertainment wprowadzi nową mapę. Tym razem będzie to Punkt Burzowy, czyli wakacyjna wyspa, na którą trafiają nasi bohaterowie, odkrywając jej sekrety. Lokacja, chociaż urokliwa z przepiękną, krystalicznie czystą wodą nie jest opustoszała i żyją na niej dzikie stworzenia - jadowite pająki oraz tropiciele. To dodatkowi przeciwnicy mający za zadanie atakować nas i przeszkadzać w rozgrywce battle royale. Dochodzi do tego huragan. Wyspa posiada różne punkty m.in. dżunglę, kompleks budynków, jak również ogromną górę. Warto wspomnieć, że na Punkcie Burzowym odkryjemy nowe metody podróżowania. To nie jedyna nowość sezonu "Ucieczka", a następną jest nowa legenda.

Nowa mapa, która trafi do Apex Legends to Punkt Burzowy, który został zaprezentowany na zwiastunie wraz z kolejną legendą Ash.

Ash to urodzona na bezlitosnych Kresach dr Ashleigh Reid wtedy jeszcze mająca ludzką postać, z kolei dziś w wyniku pewnych wydarzeń na mapie Olimp powraca w zupełnie innej formie, by udowodnić, że jest lepsza od zwykłego człowieka. Jej zdolnością taktyczną są "Sidła energetyczne" pozwalające rzucić sidła w celu spętania pierwszego napotkanego przeciwnika, który znajdzie się w ich zasięgu. Do tego umiejętność pasywna "Piętno śmierci", dzięki której poznajemy położenie skrzyń śmierci oraz pozostałych przy życiu oponentów. Na koniec pozostaje zdolność specjalna "Rozdarcie fazowe" otwierający jednokierunkowy portal do wskazanego punktu. Jest jeszcze przepustka bojowa zawierająca szereg elementów np. skórki do postaci czy broni.

Do naszej dyspozycji oddana zostanie też broń CAR. PM. Apex Legends: Ucieczka będzie dostępny od 2 listopada. W battle royale od Electronic Arts zagramy na PC (Origin/Steam) oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Co ciekawe gra zaczęła zbierać negatywne recenzje na platformie Valve czego powodem są awaryjne serwery, które lubią wykruszyć się zwłaszcza przy starcie nowego sezonu w tym ogólna stabilność całej infrastruktury, która krótko mówiąc, nie powala doprowadzając do rozłączania z sesją w trakcie gry. Obecnie na Steam przeważają mieszane opinie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apex Legends - nowa mapa Punkt Burzowy i legenda Ash zaprezentowane na zwiastunie

 0