Apple rozczpoczęło sprzedaż odnowionych MacBooków Pro z procesorami M3 Pro i M3 Max

Apple rozczpoczęło sprzedaż odnowionych MacBooków Pro z procesorami M3 Pro i M3 Max

Fani sprzętu Apple mogą już skorzystać z bardziej atrakcyjnej cenowo oferty na 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro z procesorami M3 Pro oraz M3 Max. Na stronie Apple dostępne są odnowione wersje tych komputerów.

Odnowione MacBooki Pro z M3 Pro i M3 Max już w ofercie

Do oferty odświeżonych urządzeń od Apple dołączyły kolejne laptopy. Tym razem są to topowe modele najnowszej generacji. Dokładniej mówiąc, klienci mogą teraz zdecydować się na zakup od Apple 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro z procesorami M3 Pro oraz M3 Max. Oczywiście to, że owe komputery są odnowione oznacza, iż Apple oferuje je w niższych cenach niż te, które trzeba zapłacić za fabrycznie nowy sprzęt. Ich ceny zaczynają się od 1699 dolarów amerykańskich. Na tyle wyceniony został 14-calowy model z chipem M3 Pro dysponującym 11 rdzeniami CPU i 14 rdzeniami GPU. Oznacza to obniżkę o 300 dolarów względem nówki.

Klienci mogą teraz zdecydować się na zakup od Apple 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro z procesorami M3 Pro oraz M3 Max.

Najtańszy MacBook Pro w 16-calowej odsłonie to natomiast koszt 2119 dolarów. Na jego pokładzie również znajduje się procesor M3 Pro, jednak z 12-rdzeniowym CPU oraz 18-rdzeniowym GPU. W tym przypadku Apple obniżyło cenę względem nowego urządzenia o 380 dolarów.

Oczywiście dostępne są też wersje z większą ilością pamięci, za które rzecz jasna trzeba zapłacić więcej. Na przykład 16-calowy wariant z M3 Pro (12 rdzeni CPU i 18 rdzeni GPU), 36 GB zunifikowanej pamięci RAM oraz 512 GB SSD kosztuje 2459 dolarów. Niestety na czas publikacji tego newsa na polskiej stronie Apple z odnowionymi MacBookami Pro nie odnajdziemy omawianych modeli z chipami M3. Dostępne są jedynie 13-calowe modele z procesorami M2.

Jeśli chodzi o odnowione Maci to Apple zapewnia, że każdy egzemplarz jest objęty roczną gwarancją. Co więcej, w ramach procesu odnawiania, komputer taki jest kompleksowo testowany, dokładnie wyczyszczony, a jeśli było to konieczne otrzymał oryginalne części zamienne. Odnowione Maci pakowane są w nowe pudełka, a do kompletu Apple dorzuca wszystkie akcesoria oraz przewody. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple rozczpoczęło sprzedaż odnowionych MacBooków Pro z procesorami M3 Pro i M3 Max

 0