Apple Watch Ultra 2 jeszcze w tym roku?

Apple Watch Ultra 2 jeszcze w tym roku?

Według nowych informacji, premiera drugiej generacji Apple Watcha Ultra może odbyć się jeszcze w tym roku. Gadżet ma zadebiutować razem z kolejnymi iPhonami i zegarkami z linii Apple Watch Series 9.

Apple Watch Ultra 2 jeszcze w tym roku?

Apple Watch Ultra to flagowy zegarek marki z Cupertino. Według samego Apple został on stworzony z myślą o ekstremalnych warunkach. Potwierdzają to chociażby materiały, z których został wykonany. Jego premiera odbyła się we wrześniu ubiegłego roku, więc nic dziwnego, że pojawiają się głosy o możliwym debiucie kolejnej generacji już za kilka miesięcy.

Apple Watch Ultra 2 ma zadebiutować wraz z nowymi iPhonami 15 oraz zegarkami z linii Apple Watch Series 9.

Apple Watch Ultra

Według Marka Gurmana, druga generacja Apple Watcha Ultra pojawić ma się jeszcze w tym roku. Dokładniej mówiąc, gadżet ma zadebiutować wraz z nowymi iPhonami 15 oraz zegarkami z linii Apple Watch Series 9. Niestety na tę chwilę nie znamy konkretnych szczegółów o zmianach, jakie wprowadzi druga generacja Watch Ultra. 

Apple Watch Ultra 2 - czego możemy się spodziewać?

Biorąc pod uwagę to, że pierwszy Watch Ultra pojawił się zaledwie rok temu, nie oczekujemy, że Apple wprowadzi większe zmiany w "dwójce". Spodziewamy się raczej drobnych ulepszeń oraz unowocześnień, jak dodanie większej baterii, zmiany kosmetyczne koperty, czy poprawa jakości ekranu lub przycisków.

Niektórzy sugerują, że Apple Watch Ultra 2 zaoferuje jakieś nowe czujniki. Takich zmian spodziewałbym się raczej wraz z premierą 3. lub nawet 4. generacji. Jeśli chodzi o inne zegarki z logo nadgryzionego jabłka, które mają pojawić się w tym roku, to dowiedzieliśmy się jeszcze, że Apple szykuje dwa rozmiary dla Watch Series 9.

Jeśli od zegarków dużo bardziej interesują was komputery Apple, koniecznie zajrzyjcie do świeżutkiego newsa o 30-calowym iMacu i MacBookach z chipem M3.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple Watch Ultra 2 jeszcze w tym roku?

 0