Arctic przedłuża gwarancję na AIO Liquid Freezer II aż do 6 lat. Wliczając w to modele już zakupione

Arctic przedłuża gwarancję na AIO Liquid Freezer II aż do 6 lat. Wliczając w to modele już zakupione

Przy zakupie jakiegokolwiek komponentu do komputera jednym z najważniejszych czynników, na jakie zwracamy uwagę, jest sprawdzenie, jak długą gwarancję oferuje producent. Bardzo często jest to dość solidna wskazówka na temat budowy produktu i sprawdzenia, na ile sam producent wierzy w trwałość danego podzespołu. W przypadku zestawów AIO bez wątpienia warto kierować się w stronę tych producentów, którzy nie oszczędzają na jakości i unikać budżetowych rozwiązań, które w razie awarii mogą uśmiercić również inne kluczowe elementy komputera. Podobnie sprawa ma się z zasilaczami - tanie konstrukcje, rzadko umierają w samotności ;)  Arctic również jest świadom takiego postrzegania przez konsumentów, w związku z czym chce przekonać potencjalnych klientów do zakupu swoich rozwiązań Arctic Liquid Freezer II. Firma właśnie właśnie potwierdziła, że standardowa dwuletnia gwarancja na wspomniane zestawy AIO została teraz nie tylko podwojona, ale potrojona! Co ważne, nowa i wyjątkowo długa gwarancja dotyczy zarówno nowych, jak i dotychczasowych właścicieli. Oznacza to, że jeśli już jakiś czas temu kupiliście Liquid Freezer II, to gwarancja również została przedłużona do 6 lat od daty zakupu.

Arctic stara się udowodnić, że ich zestawy chłodzenia cieczą Liquid Freezer II są absolutnie godne zaufania i zwiększa gwarancję aż do 6 lat - wliczając w to już zakupione egzemplarze.

Pod koniec ubiegłego roku ARCTIC, producent znany na naszym rynku głównie z przystępnych cenowo zestawów chłodzenia powietrzem dla CPU i GPU oraz wentylatorów i bardzo dobrych past termoprzewodzących ogłosił wprowadzenie swojego flagowego zestawu chłodzenia cieczą AIO - Liquid Freezer II 420. Ten potężny zestaw z chłodnicą 420 mm i wentylatorami 140 mm (P14 PWM-Fan) oraz pastą termoprzewodzącą MX-4 jest dostępny w sprzedaży za około 590 zł, a teraz doliczając do tego aż 6 lat gwarancji, jeszcze podnosi atrakcyjność tej (i słabszych zestawów również) oferty. 

"Od dzisiaj wszystkie chłodzenia wodne z serii Liquid Freezer II będą objęte sześcioletnią gwarancją od daty zakupu. Ta rozszerzona gwarancja obejmuje również z mocą wsteczną wszystkie zestawy LF II, które zostały już zakupione. Znakomita wydajność chłodzenia dzięki chłodzeniu cieczą bez skomplikowania konwencjonalnych zestawów wodnych procesora: od momentu wejścia na rynek nasza seria All-in-One Liquid Freezer II zdobywa uznanie entuzjastów sprzętu i niezależnych recenzentów technicznych na całym świecie. Po wielu nagrodach za wydajność, cenę i trwałość, z przedłużeniem gwarancji do 6 lat, Liquid Freezer II wyznacza teraz również najwyższe standardy w zakresie długości gwarancji. Wysoka jakość wbudowanych komponentów, a także doskonałe wyniki naszych długoterminowych testów dają nam pewność, że seria premium chłodnic wodnych, oprócz wysokiej wydajności wyróżnia się również jakością i niezawodnością. Z przyjemnością dzielimy się tym zapewnieniem z naszymi klientami" - oświadczył Arctic.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Arctic przedłuża gwarancję na AIO Liquid Freezer II aż do 6 lat. Wliczając w to modele już zakupione

 0