Assassin`s Creed II dostępny za darmo od 14 kwietnia

Assassin`s Creed II dostępny za darmo od 14 kwietnia

Assassin`s Creed II będący jedną z najlepiej ocenianych odsłon serii zgodnie z informacją przekazaną przez Mydealza i Daniela Ahmada zostanie udostępniony od 14 kwietnia za darmo na Uplay. Nie jest to ograniczony bezpłatny okres dzięki czemu, jeśli przypiszemy grę do swojego konta, to będzie ona z nami na stałe. Jest to zarazem kolejna część opowiadająca o przygodach słynnego bractwa udostępniona bez żadnych opłat przez Ubisoft. W ubiegłym roku na platformie mogliśmy dodać Assassin`s Creed: Unity, aczkolwiek wówczas cała akcja wiązała się z pożarem katedry Notre Dame i wsparciem finansowym. Ponadto w przeszłości francuski wydawca rozdawał także Assassin`s Creed III zaś w sklepie Epic Games Store mogliśmy zgarnąć Assassin`s Creed: Syndicate. Widzimy więc, że Ubisoft ochoczo włącza kolejnych przedstawicieli swojej marki do tego rodzaju promocji i zarazem pojawia się pytanie, czy jest szansa na prezent w postaci Assassin`s Creed: Origins lub Assassin`s Creed: Odyssey?

Assassin`s Creed II ma zostać udostępniony za darmo na Uplay od 14 kwietnia.

Assassin`s Creed II zadebiutował w 2009 roku z kolei historia skupia się na losach młodego szlachcica Ezio Auditore, który w wyniku egzekucji stracił swoją najbliższą rodzinę. W konsekwencji bohater uciekł z Florencji do Monterrigioni gdzie planuje zemstę na osobach odpowiedzialnych za jego tragedię, w którą jak się okazuje zamieszany jest odwieczny wróg, czyli zakon Templariuszy. Tradycyjnie dla serii w opowieści przeplatają się ze sobą dwa wątki — jeden rozgrywany w przeszłości a drugi w teraźniejszości, w którym sporadycznie przejmujemy kontrolę nad znanym z jedynki Desmondem stanowiącym źródło wspomnień o swoich przodkach dających się odczytać za sprawą maszyny zwanej Animusem. Historia przedstawiona w Assassin`s Creed II rozgrywana w latach 1476-1499 ukazuje nie tylko wymyślone postacie, ale również te żyjące kiedyś naprawdę jak choćby Leonardo Da Vinci czy Niccolo Machiavelli. Przewija się również wątek kontrowersyjnego Rodrigo Borgia bardziej znanego jako papież Aleksander VI.

Dobrze, że twórcy starają się umilić czas graczom podczas pandemii koronawirusa rozdając całkiem interesujące gry. Również Epic Games Store udostępnił bezpłatnie w ten czwartek gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara oraz Close to the Sun, a już od 16 kwietnia będziemy mogli dodać zestaw Wheels of Aurelia. Just Cause 4 to kolejna odsłona serii zapoczątkowanej przez Avalanche Studios, która trafiła do dystrybucji w grudniu 2018 roku zbierając w przypadku wersji komputerowej dość średnie oceny na Metacritic na łącznym poziomie 4.9 punktów z kolei nieco bardziej wyrozumiali branżowi krytycy wystawili jej oceny na poziomie 68 procent. Oprócz gier nastawionych na rozgrywkę dla pojedynczego gracza w dostępnych propozycjach nie brak też ciekawych tytułów multiplayer np. Call of Duty: Warzone lub Apex Legends. Więcej o naszych propozycjach na pokonanie nudy podczas pandemii COVID-19 przeczytacie tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`s Creed II dostępny za darmo od 14 kwietnia

 0