Assassin’s Creed Mirage za darmo przez dwa tygodnie

Assassin’s Creed Mirage za darmo przez dwa tygodnie

Ubisoft ogłosił, że Assassin’s Creed Mirage będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich graczy do 30 kwietnia. Oznacza to, że jeśli macie trochę więcej czasu, to możecie bez problemu ukończyć tę grę w dwa tygodnie. Przy okazji francuska firma udostępniła nowy zwiastun tego tytułu.

Assassin’s Creed Mirage to nieco powrót do korzeni serii, zwłaszcza pierwszej gry Assassin’s Creed. Tytuł przenosi graczy do tętniącego życiem Bagdadu w IX wieku, w okresie jego Złotego Wieku. Jest to mniejsza i krótsza produkcja od ostatnich odsłon serii, ale to wciąż pełnoprawna gra ze swoją historią, wypełniona parkourem, skradaniem i akcją. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego tytułu, to możecie sprawdzić moją recenzję Mirage.

Ubisoft ogłosił, że Assassin’s Creed Mirage będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich graczy do 30 kwietnia.

W skrócie, Mirage jest bliższy starym, klasycznym grom Assassin’s Creed niż Odyssey i Origins. Jeśli więc nie podobały wam się trzy ostatnie części AC, to jest szansa, że Mirage bardziej przypadnie Wam do gustu. 

Wersja na PC pochwalić mogła się także niezłym stanem technicznym w momencie premiery, co ostatnimi laty wcale nie jest normą. Co więcej, Ubisoft dodał obsługę wszystkich upscalerów PC. W związku z tym możemy używać Intel XeSS, NVIDIA DLSS i AMD FSR. I chociaż zabrakło natywnej obsługi DLSS 3 Frame Generation, istnieje darmowy mod, który to umożliwia. 

Bezpłatna wersja próbna na PC jest dostępna zarówno w Epic Games Store, jak i Ubisoft Connect, ale możecie sięgnąć po trial także na konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych odsyłamy pod TEN adres. 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin’s Creed Mirage za darmo przez dwa tygodnie

 0