Assassin's Creed nie otrzyma kolejnej odsłony w 2018 roku?

Assassin's Creed nie otrzyma kolejnej odsłony w 2018 roku?

Ubisoft na konferencji prasowej nie chciał potwierdzić faktu powstawania kolejnej odsłony cyklu o zakonie Assassynów. Zdaje się, że nie otrzymamy jej w bieżącym roku.

Prezes francuskiej firmy wyraźnie unikał konkretnej odpowiedzi w kwestii potencjalnej kontynuacji Origins w bieżącym roku. Jak przyznał - aktualnie skupiają się na przygodach Bayeka i tylko tyle może zdradzić. Nie da się ukryć, że obecna odsłona cyklu o skrytobójcach jest priorytetem dla dewelopera, który stara się w miarę często wypuszczać kolejne dodatki, czy naprawiać pomniejsze błędy w aktualizacjach. W tym momencie ukazało się pierwsze fabularne DLC - The Hidden Ones (naszą recenzję możecie przeczytać tutaj), a w kolejce czeka kolejne - The Curse of the Pharaos, gdzie założyciel bractwa stawi czoła mitologicznym bóstwom nękającym Egipcjan. Premierę zaplanowano na 6 marca. Warto wspomnieć także o trybie hordy w której musimy pokonać coraz większą falę przeciwników. 

Prezes Ubisoftu nie chciał jednoznacznie potwierdzić faktu powstawania kolejnej części Assassin's Creed

Oprócz tego warto napomknąć o Próbie Bogów. Cyklicznie mierzymy się w niej z określonym bogiem, a za pokonanie go dostajemy konkretne nagrody w postaci broni, czy innych elementów. Również 20 lutego zadebiutuje opcja edukacyjna, oferująca kilkanaście wycieczek opracowanych we współpracy z ekspertami. Dbanie o Origins, to zasługa zmienionej polityki wydawcy, który po średnio przyjętym Syndicate podjął decyzję o zrobieniu wielomiesięcznej przerwy. Wychodzi więc na to, że postanowiono podtrzymać wspomniany cykl rozwijając obecny produkt. Dodatkowo potwierdzono, iż sama przepustka sezonowa cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż w wypadku poprzedniczki. Natomiast na ewentualne potwierdzenie prac nad kolejnym Assassynem przyjdzie nam zapewne poczekać. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed nie otrzyma kolejnej odsłony w 2018 roku?

 0