Assassin`s Creed Odyssey i nie tylko za darmo z wybranymi kartami AMD

Assassin`s Creed Odyssey i nie tylko za darmo z wybranymi kartami AMD

NVIDIA wystartowała w tym tygodniu z nową promocją na swoje high-endowe karty graficzne, gdzie decydując się na ich zakup otrzymamy grę Destiny 2 wraz z dwoma dodatkami i nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony AMD, które przygotowało podobną akcję. Czerwoni poinformowali nas o uruchomieniu promocji na karty graficzne Radeon serii RX Vega, RX 580 i RX 570, w ramach której nabywca otrzyma bezpłatny dostęp do aż 3 nadchodzących gier: Assassin's Creed Odyssey, Strange Brigade, Star Control: Origins – każda z nich będzie udostępniana wkrótce po premierze. Oferta Czerwonych zdaje się o tyle ciekawsza, że dotyczy dopiero nadchodzących tytułów i zawiera jeden potencjalnie duży hit (oczywiście mam na myśli Assassin's Creed Odyssey) oraz dwie mniejsze, ale ciekawe produkcje, które ukażą się na rynku w najbliższych tygodniach. Poza tym, obejmuje ona nie tylko najdroższe modele kart, ale również popularniejsze tańsze grafiki, jak choćby Radeon RX 570, którego zakupimy za niewiele ponad 1000 PLN.

Kupując karty graficzne Radeon serii RX Vega, RX 580 i RX 570, otrzymamy bezpłatny dostęp do aż 3 nadchodzących gier: Assassin's Creed Odyssey, Strange Brigade, Star Control: Origins.

Assassin`s Creed Odyssey i nie tylko za darmo z wybranymi kartami AMD

Assassin's Creed Odyssey nikomu przedstawiać nie trzeba, ale z obowiązku przypomnę tylko, że tegoroczna odsłona popularnej serii Ubisoftu zadebiutuje na rynku już 5 października, zabierze nas do Grecji, a jej akcja rozgrywać będzie się kilkaset lat przed wydarzeniami z Origins, bo już w 431 roku przed naszą erą, w trakcie wojny peloponeskiej pomiędzy Spartą a Atenami. Gracze będą mogli wybrać nawet bohatera, spartańskiego najemnika - pokierujemy albo mężczyzną o imieniu Alexios, albo kobietą Kassandrą. Obaj protagoniści dzielą tę samą historię i umiejętności, więc jest to raczej wybór kosmetyczny, ale dobrze w ogóle takowy posiadać. Nasz bohater odziedzicza relikt zwany Włócznią Leonidasa, który odgrywać będzie istotną rolę w grze. Strange Brigade to kolei produkcja studia Rebellion, kojarzonego głównie z serią Sniper Elite. Tym razem Brytyjczycy przygotowali kooperacyjny shooter TPP dla 4 graczy, gdzie zmierzymy się z nieumarłymi, mumiami, a nawet minotaurami. Strange Brigade zadebiutuje na rynku 28 sierpnia. Ostatni tytuł w tym zestawieniu to Star Control: Origins, czyli swoiste połączenie gier strategicznych i przygodowych, utrzymane w konwencji kosmicznego sandboxa. Jest to czwarta odsłona serii, a zarazem prequel, który rozgrywa się czterdzieści trzy lata przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części serii.

Warto podkreślić, że osoba, która nabędzie jedną z wymienionych kart graficznych, otrzyma wszystkie 3 gry. Promocja będzie sukcesywnie uruchamiana w sklepach Morele.net, Proline, Sferis, X-Kom oraz Komputronik, więc należy zwrócić uwagę na oznaczenie produktów i kategorii produktowych na stronach internetowych ww. sprzedawców. Akcja kończy się 3 listopada 2018 (jeśli klucze na gry wyczerpią się szybciej, to promocja może być zakończona przed tą datą), a kody można realizować do końca grudnia 2018 na stosownej platformie (w przypadku  Assassin's Creed Odyssey jest to oczywiście Uplay, a dwóch pozostałych gier Steam). Więcej szczegółów na temat promocji AMD znajdziemy pod tym adresem: https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game, natomiast po regulamin odsyłamy TUTAJ.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`s Creed Odyssey i nie tylko za darmo z wybranymi kartami AMD

 0