Assassin's Creed: Valhalla z rozbudowanym trybem edukacyjnym. Ubisoft naprawdę się postarał

Assassin's Creed: Valhalla z rozbudowanym trybem edukacyjnym. Ubisoft naprawdę się postarał

Seria Assassin's Creed to nie tylko świetne gry wideo, ale także doskonała okazja, by poprawić swój stan wiedzy o historii. W szczególności w darmowych dodatkach z cyklu Discovery Tour.

Assassin's Creed: Valhalla otrzymał dziś darmowe rozszerzenie, dzięki któremu poznajemy lepiej wikingów, ich historię czy zwyczaje. Discovery Tour: Viking Age to połączenie gry wideo (podczas zabawy wykonujemy questy czy słuchamy dialogów pomiędzy bohaterami) z programem edukacyjnym, przygotowanym przy współpracy z historykami oraz archeologami. Podczas przygody zwiedzamy Anglię oraz Norwegię z dziewiątego wieku naszej ery.

Discovery Tour: Viking Age to prawdopodobnie najlepszy sposób na poznanie historii wikingów, do tego dostępny zupełnie za darmo (wszystkim posiadaczom gry Assassin's Creed: Valhalla).

Discovery Tour to forma zabawy i edukacji, z którą zetknęliśmy się już przy okazji Assassin's Creed: Origins oraz Assassin's Creed: Odyssey. Jednak tym razem Ubisoft znacząco zwiększył jej dynamikę. Poprzednio jedynie zwiedzaliśmy poszczególne miejsca i zapoznawaliśmy się z tekstami czytanymi przez narratora. W dodatku do Assassin's Creed: Valhalla wcielamy się w różne postacie i wykonujemy zadania. Gracze dzięki temu znajdują się w samym środku przedstawianych wydarzeń, zamiast tylko słuchać wykładów.

Z Discovery Tour: Viking Age mogą zapoznać się za darmo wszystkie osoby, które kupiły Assassin's Creed: Valhalla w wersji na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One bądź Xbox Series X|S. Pecetowcy mogą także zdecydować się na zakup samodzielnej wersji dodatku, którą udostępniono w Ubisoft Connect oraz Epic Games Store w cenie 79,90 zł. Podobną możliwość na początku przyszłego roku otrzymają również gracze konsolowi oraz abonenci usług Amazon Luna i Google Stadia.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed: Valhalla z rozbudowanym trybem edukacyjnym. Ubisoft naprawdę się postarał

 0