ASUS przeprasza za literówkę na płycie głównej Evangelion, oferuje wymianę i przedłuża gwarancję

ASUS przeprasza za literówkę na płycie głównej Evangelion, oferuje wymianę i przedłuża gwarancję

ASUS przeprasza osoby, które kupiły płytę główną ROG Maximus Z790 Hero EVA-02 Edition. Ta miała być swoistym hołdem dla Neon Genesis Evangelion, japońskiej serii anime z połowy lat 90-tych, ale przez literówkę na jednym z elementów stała się raczej żartem. 

ASUS naprawia błąd

Tematyczna płyta główna została dostarczona z błędną pisownią słowa „Evangelion”, które zamiast tego zostało wydrukowane jako „Evangenlion”. Błąd pojawił się na ozdobnej osłonie w pobliżu tylnych portów I/O. W opublikowanym dokumencie wsparcia ASUS  przeprosił za niedopatrzenie i potwierdził, że wdraża program wymiany, w ramach którego wyśle ​​użytkownikom poprawioną część dekoracyjną w celu zastąpienia błędnie wydrukowanego elementu. W ramach dodatkowego gestu producent przedłuża gwarancję na płytę o cały rok, mimo że błąd w druku nie wpływa w żaden sposób na funkcjonalność i wydajność produktu. Wszystkie pozostałe wystąpienia tego słowa na tablicy są prawidłowe.

ASUS przeprasza osoby, które kupiły płytę główną ROG Maximus Z790 Hero EVA-02 Edition i naprawia błąd.

Prawidłowa reakcja

To zwykła literówka na dekoracyjnej części płyty głównej. O co więc tyle krzyku? Zacznijmy od tego, że jest to produkt niszowy, skierowany do wąskiego grona odbiorców, czyli fanów tego konkretnego anime, których takich błąd na pewno mocno irytuje. Co więcej, płyta nie jest specjalnie tania i kosztuje prawie 700 dolarów. Płacąc takie pieniądze za tematyczną płytę główną, można wymagać przywiązania do najmniejszych szczegółów. Na szczęście ASUS nie schował głowy w piasek i nie udawał, że problemu nie ma, a jego szybka reakcja pokazuje, że dba o swoich klientów – nawet jeśli problem jest zwykłą literówką.

Dotknięci użytkownicy mogą skontaktować się z obsługą klienta ASUSa, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu uzyskania zamiennej osłony. Biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę błędnych płyt, te mogą stać się cennym przedmiotem kolekcjonerskim. Na niektórych aukcjach w serwisie eBay te już sprzedawane się drożej od ceny zakupu.

Neon Genesis Evangelion zadebiutował w październiku 1995 i był emitowany do marca 1996 roku, w ramach 26 odcinków, zyskując praktycznie kultowy status. Serial można oglądać w serwisie Netflix.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS przeprasza za literówkę na płycie głównej Evangelion, oferuje wymianę i przedłuża gwarancję

 0