ASUS ROG Ryujin II AIO - 3,5-calowy wyświetlacz LCD, pompa Asetek 7. generacji i wentylatory Noctua

ASUS ROG Ryujin II AIO - 3,5-calowy wyświetlacz LCD, pompa Asetek 7. generacji i wentylatory Noctua

ASUS w styczniu zapowiadał wprowadzenie na rynek chłodzenia procesora ROG Ryujin II AIO, a teraz przeszedł od słów do czynów, wypuszczając zestaw na rynek. Pierwszym AIO firmy ASUS z wyświetlaczem był ROG Ryujin z ekranem OLED LiveDash. W nowym modelu zrezygnowano z technologii OLED na rzeczy zwykłego LCD, jednak wielkość wyświetlacza niemal podwojono, przechodząc z 1,77 cala w Ryujin do 3,5 cala w Ryujin II. Chłodzenie procesora ASUS ROG Ryujin II AIO jest wyposażone w pompę Asetek siódmej generacji, która działa cicho i ma podstawową prędkość roboczą 840 obr./min. Zestaw oferuje do wyboru dwie chłodnice w wymiarach 240 mm i 360 mm. Za szybkie odprowadzanie ciepła z finów odpowiadają czarne wentylatory Noctua NF-F12

ASUS wprowadza na rynek zapowiadany wcześniej zestaw AIO ROG Ryujin II z 3,5 calowym wyświetlaczem LCD, który może wyświetlać parametry komputera, lub własne obrazy.

"Opracowując następną generację naszych najwyższej jakości zestawów chłodzenia Ryujin, ponownie przyjrzeliśmy się Asetekowi i jego najbardziej zaawansowanej technologii, która zapewnia ekstremalną wydajność, cichą pracę oraz uznaną w branży jakość i niezawodność. Dzięki ROG Ryujin II 240/360 nie tylko chcieliśmy zmaksymalizować wydajność, ale także chcieliśmy poprawić estetykę, modernizując ekran do panelu LCD i zachowując elementy sterujące FanXpert" - powiedział dyrektor operacyjny ASUS, Joe Hsieh.

Najbardziej przyciągającą wzrok i jednocześnie najbardziej promowaną cechą Ryujin II jest 3,5-calowy wyświetlacz LCD, który ma faktycznie taki sam rozmiar jak iPhone 4. Umożliwia wyświetlanie statystyk systemowych w czasie rzeczywistym lub spersonalizowanych animacji lub obrazów. Głowica pompy jest wyposażona w wentylator pod wyświetlaczem, który zapewnia dodatkowe chłodzenie w obszarze sekcji zasilania. ASUS ROG Ryujin II to obecnie najwyższy model w ofercie zestawów AIO tego producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS ROG Ryujin II AIO - 3,5-calowy wyświetlacz LCD, pompa Asetek 7. generacji i wentylatory Noctua

 0