ASUS ROG Strix GA35-G35DX- gamingowe monstrum z Ryzen 9 3950X i RTX 2080 Ti

ASUS ROG Strix GA35-G35DX- gamingowe monstrum z Ryzen 9 3950X i RTX 2080 Ti

ASUS wprowadza do oferty nowy komputer stacjonarny do gier - ROG Strix GA35-G35DX, który ma oferować fantastyczną wydajność i umożliwiać prowadzenie rozgrywek w rozdzielczości 4K UHD. Ten gotowy zestaw został zaprojektowany z myślą o personalizacji i wydajności. Odpowiednie osiągi ma zapewnić procesor Ryzen 9 3950X i karta graficzna RTX 2080 Ti. Dostosowanie zestawu pod potrzeby klienta obejmuje wybór zainstalowanych komponentów oraz kolorystykę, którą widać choćby w dołączonych wentylatorach LED, którymi można całkowicie sterować za pomocą oprogramowania ASUS Aura. ROG Strix GA35 wyróżnia się dość futurystyczną konstrukcją, która jednocześnie ma być przewiewna, co  pozwoli schłodzić 16-rdzeniowy procesor AMD, umożliwiający nie tylko wysoką wydajność w grach, ale również oferujący ogromny zapas mocy do pracy. Obudowa ma wielostrefową konstrukcję, która utrzymuje komponenty wytwarzające najwięcej ciepła w oddzielnych komorach. Taka konstrukcja minimalizuje wymianę ciepła pomiędzy elementami i pozwala na zapewnienie niższych temperatur otoczenia.

Asus ROG Strix GA35-G35DX to propozycja dla graczy, którzy nie chcą składać samodzielnie zestawu, a oczekują najwyższej jakości i wydajności bezpośrednio z pudełka.

Procesor jest chłodzony przez zestaw chłodzenia wodnego, który pozwala na utrzymanie wyższych częstotliwości taktowania w celu uzyskania lepszej ogólnej wydajności systemu, a w gniazdach SSD PCIe 4.0 umieszczono radiatory. Dołączona płyta główna dla graczy ROG Strix X570-F została zaprojektowana do pracy z najnowszymi procesorami Ryzen i wyróżnia się precyzyjnie zestrojonym VRM. Płyta oferuje także gniazda Dual PCIe 4.0 M.2, oświetlenie Aura Sync i dźwięk SupremeFX. Konstrukcja płyty głównej również ma futurystyczny design, który podkreślają podświetlane akcenty i gładkie nadrukowane wzory.

Zestaw oferuje dużą  liczbę wejść / wyjść na tylnym panelu, z czterema USB 3.1 Gen 1 typ A, trzema USB 3.1 Gen 2 typ A i jednym USB 3.2 Gen 2 typ C. Łącznie z tyłu można uzyskać do ośmiu portów USB. Prócz tego z tyłu znajduje się pięć gniazd audio. Przedni panel obudowy oferuje dwa porty USB 3.2 Gen 1 typu A, dwa USB 3.2 Gen 1 typu C oraz zarówno wejście mikrofonowe, jak i wyjście słuchawkowe. Zestaw będzie dostarczany z preinstalowanym systemem Windows 10 Pro, niestety ASUS nie ujawnił żadnych cen.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS ROG Strix GA35-G35DX- gamingowe monstrum z Ryzen 9 3950X i RTX 2080 Ti

 0