ASUS TUF Gaming GOLD. Firma przedstawia nowe zasilacze ze standardem 12VHPWR i 10-letnią gwarancją

ASUS TUF Gaming GOLD. Firma przedstawia nowe zasilacze ze standardem 12VHPWR i 10-letnią gwarancją

ASUS postanowił zaprezentować nową serię zasilaczy, które śmiało można zaliczyć do wyższej półki. Produkty z linii TUF Gaming GOLD odznaczają się nie tylko wysoką sprawnością, ale oferują również kompatybilność ze standardem 12VHPWR i 10-letnią gwarancję. W skład tej rodziny produktów wchodzą łącznie 3 modele gwarantujące od 750 do 1000 watów mocy.

ASUS to firma, która działa na rynku komputerowym od dawien dawna. Na przestrzeni wielu lat, Tajwańczycy wprowadzili do sprzedaży całą masę różnego sprzętu. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami marki są z pewnością płyty główne oraz autorskie karty graficzne. ASUS działa także na rynku zasilaczy i właśnie przedstawił swoją najnowszą serię. Ofertę firmy rozszerzyły w sumie 3 jednostki należące do linii TUF Gaming GOLD. Klienci będą mogli wybrać model o mocy 750 W, 850 W lub 1000 W. Jak sama nazwa wskazuje, konstrukcje cechuje między innymi wysoka sprawność potwierdzona certyfikatem 80+ GOLD. To jednak nie wszystko, czym mogą pochwalić się nowe zasilacze. Istotną z punktu widzenia konsumenta informacją jest deklarowana przez producenta 10-letnia gwarancja. Tak długi czas potwierdza tylko, jak pewny swoich konstrukcji jest ASUS.

Klienci będą mogli wybrać model o mocy 750 W, 850 W lub 1000 W.

ASUS TUF Gaming Gold 750 W
ASUS TUF Gaming Gold 850 W
ASUS TUF Gaming Gold 1000 W

Nie ma w tym jednak nic niezwykłego, jeśli spojrzymy na podzespoły, z których zostały zbudowane nowe zasilacze. Na pokładzie odnajdziemy kondensatory oraz dławiki klasy wojskowej. Dodatkowo, płytkę drukowaną pokryto specjalną powłoką, która chroni ją przed wilgocią, kurzem i zmianami temperatury. Warto jeszcze wspomnieć o wentylatorze, który otrzymał podwójne łożysko kulkowe. Przy tak wysokiej jakości nie mogło zabraknąć modularnego okablowania dla każdego z modeli. Wszystkie jednostki korzystają z rozwiązania single rail.

ASUS TUF Gaming Gold
ASUS TUF Gaming Gold

W przypadku 750-watowego modelu, linia +12 V oferuje 62 A. Dla wersji o mocy 850 W jest to natomiast 70,8 A. Najmocniejszy, 1000-watowy reprezentant serii zapewnia 83,3 A na linii +12 V. Zasilacze z linii TUF Gaming GOLD gwarantują również kompatybilność ze standardem 12VHPWR. Oczywiście ASUS zapewnił pełen komplet zabezpieczeń, z których wyróżnić możemy OCP, OVP, UVP, OPP, SCP i OTP. Zasilacze są zgodne ze standardem ATC 3.0 Wymiary obudowy to 150 mm szerokości, 150 mm głębokości i 86 mm wysokości. Waga zaczyna się od 2,38 kg i kończy na 2,48 kg. Jest to seria, która z pewnością zasługuje na uwagę podczas zakupu nowego PSU do komputera.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS TUF Gaming GOLD. Firma przedstawia nowe zasilacze ze standardem 12VHPWR i 10-letnią gwarancją

 0