be quiet! pokazuje białą obudowę Silent Base 802 oraz biały radiator Shadow Rock 3

be quiet! pokazuje białą obudowę Silent Base 802 oraz biały radiator Shadow Rock 3

be quiet! wykorzystał przerwę między targami, aby zorganizować wirtualne wydarzenie przedstawiające szczegółowe informacje o nadchodzących produktach na jesień i zimę 2020 r. W skład nowości wchodzi nowa obudowa, kompleksowe chłodzenie wodne oraz wizualna zmiana w znanym już na rynku chłodzeniu procesorów. be quiet! uwzględnił rady klientów i wprowadził następcę popularnej Silent Base 801, która teraz oferuje większy przepływ powietrza. Nowa konstrukcja nosi nazwę Silent Base 802 i wykorzystuje te same cechy co jej poprzednik, ale jednocześnie ulepszono ją na wiele sposobów. Najważniejsze z nowości to wymienne osłony na przód i górę - można zastąpić standardowe panele wersjami z siatki, aby uzyskać lepszy przepływ powietrza, ale kosztem większego hałasu. Ta zmiana jest bezpośrednią odpowiedzią na konkurencję oferującą opcje siatki w swoich popularnych modelach. W przypadku be quiet! mamy dwie opcje w jednym modelu.

Biały staje się coraz modniejszy. be quiet! podążając za trendami wypuszcza nową obudowę Silent Base 802 oraz białą wersję znanego coolera Shadow Rock 3.

be quiet! porzuciło jeden ze starszych portów USB 2.0 Type-A i zastąpiło go USB 3.2 Gen2 Type-C oferującym pełne 10 Gb/s na przednim panelu obudowy. Obudowy będą dostępne w kolorze czarnym lub białym oraz z szybą boczną ze szkła hartowanego lub bez. Łącznie do wyboru są cztery modele. Cena wynosi 159 USD za wersję bez okna i 169 USD ze szklanym bocznym panelem. Obudowy pojawią się w sprzedaży pod koniec listopada, kiedy istniejąca Silent Base 801 zostanie wycofana. W teorii nowe konstrukcje wydają się lepsze pod każdym względem, zobaczymy jak będzie w praktyce. 

be quiet! wprowadza również białą wersję popularnego coolera Shadow Rock 3. Radiator wygląda całkiem elegancko w nowej białej kolorystyce. be quiet! nadal korzysta z oddzielnego wentylatora PWM Shadow Wings 2 120 mm. Powłoka jest podobna do tej, którą Noctua stosuje w swojej linii Chromas. Producent twierdzi, że nowa powłoka powoduje tylko jeden stopień różnicy w temperaturze w porównaniu z tradycyjnymi, niklowanymi ciepłowodami i radiator wciąż może obsłużyć procesory z TDP do 190 W. Do wyboru jest wersja symetryczna i asymetryczna kompatybilna z wysokimi pamięciami RAM.

Pokaż / Dodaj komentarze do: be quiet! pokazuje białą obudowę Silent Base 802 oraz biały radiator Shadow Rock 3

 0