BIOSTAR TZ590-BTC DUO - płyta do grania i do kopania. Uruchamiaj gry i kop Ethereum jednocześnie

BIOSTAR TZ590-BTC DUO - płyta do grania i do kopania. Uruchamiaj gry i kop Ethereum jednocześnie

BIOSTAR ma już w swoim portfolio sporo płyt dedykowanych górnikom, jak również tych dla graczy. Teraz producent postanowił połączyć oba światy, wypuszczając produkt, który świetnie sprawdzi się w każdym zastosowaniu.

Nowa płyta główna firmy BIOSTAR, zaprojektowana została w oparciu o chipset Z590. Płyta gówna ma być potężną konstrukcją, kładącą duży nacisk na wydobywanie kryptowalut, takich jak Ethereum i Chia. Producent podkreśla, że choć produkt koncentruje się głównie na kryptowalutach, nadal zachowuje moc "radzenia sobie z grami i okazjonalną konsumpcją treści jak prawdziwy mistrz".  Nowa płyta główna BIOSTAR TZ590-BTC DUO jest wyposażona w sześć portów USB — cztery porty USB 3.2 i dwa porty USB 2.0. Aby zwiększyć kompatybilność systemu, BIOSTAR dodał jeden port klawiatury/myszy PS/2 dla tych użytkowników, którzy chcą podłączyć do systemu starsze urządzenia. 

BIOSTAR TZ590-BTC DUO to płyta główna dla górników, którzy jednocześnie są graczami i nie chcą dwóch osobnych systemów.

BIOSTAR oferuje zarówno porty VGA-Out, jak i HDMI oraz trzy porty audio z kodekiem ALC887, aby zapewnić "wciągające wrażenia audiowizualne". Producent oferuje również port LAN wykorzystujący chipset Intel I219V do superszybkich połączeń internetowych. Jak podaje sam BIOSTAR : "Nowa płyta główna BIOSTAR TZ590-BTC DUO, stworzona do pracy z procesorami Intel Core i9/ i7/ i5/ i3 10./11. generacji oraz procesorami Intel Pentium/ Intel Celeron LGA1200, może pomieścić do 128 GB pamięci RAM DDR4 w modułach 4DIMM ze wsparciem dla taktowania do 3600Mhz". 

"Wyposażona w funkcje i funkcjonalność, które zachęcą entuzjastów górnictwa, płyta główna TZ590-BTC DUO prezentuje jednocześnie doskonałą wydajność do wydobywania monet Chia i ETH dzięki inteligentnej konstrukcji. Posiada 10 portów złącza SATA III (6 Gb/s) i 4 gniazda M.2, co zapewnia maksymalną pojemność pamięci, z której mogą skorzystać górnicy Chia-coin. Dodatkowo jest wyposażony w 8 gniazd PCIe 3.0 i jedno gniazdo PCIe 4.0 x16 do rozbudowy karty graficznej, teoretycznie pozwalając użytkownikom wydobywać monety Chia i grać w tym samym czasie lub kopać ETH, jednocześnie wydobywając monety chia". Niestety BIOSTAR nie ujawnił jeszcze żadnych cen.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: BIOSTAR TZ590-BTC DUO - płyta do grania i do kopania. Uruchamiaj gry i kop Ethereum jednocześnie

 0