Bitcoin i Ethereum na szczycie. Jest kolejny rekord znanych kryptowalut

Bitcoin i Ethereum na szczycie. Jest kolejny rekord znanych kryptowalut

To the MOON! - tak właśnie świętują wszyscy posiadacze Bitcoinów i Ethereum. Tym razem padł kolejny rekord wartości znanych kryptowalut, bo te odpowiednio przekraczają dziś barierę 68000 USD i 4800 USD. Nie wygląda na to, że maszyna ma się też w jakikolwiek sposób zatrzymać - wręcz przeciwnie. Sen górników i koszmar graczy.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że najpopularniejsza kryptowaluta - Bitcoin, która do dziś dzierży koronę króla krypto, pobiła kolejny rekord wartości. Tym razem nie jest to 63 tysiące USD jak poprzednio, a już 68000 dolarów amerykańskich, co w przybliżeniu na złotówki daje aż 270 tysięcy zł. Choć w okresie maja, aż do lipca, Bitcoin miał problemy z utrzymaniem swojej wartości, ten odrodził się niczym feniks z popiołów i nie wygląda na to, że ma na tym poprzestać - wręcz przeciwnie. Czy Bitcoin przekroczy barierę 70 tys. USD? Tego oczywiście nie wie nikt, ale wszystko na to wskazuje, że tak stać się jak najbardziej może.

Bitcoin i Ethereum z nowym rekordem wartości. Maszyna się nie zatrzymuje.

bitcoin

Wzrost nie ominął też Ethereum, czyli prawdziwej zmory graczy na całym świecie. Kryptowaluta ta okazała się być nieco bardziej odporna na wszelkie doniesienia ze świata i nie doznała takiego spadku wartości jak Bitcoin w okresie wymienionym powyżej, ale poziom 4800 USD to absolutny rekord i należy to brać pod uwagę podczas planowania następnych kroków. Nie wiemy jak nowe statystyki wpłyną na rynek kart graficznych, ale nie wygląda to z perspektywy graczy jak sen, tylko jak koszmar. Szczególnie teraz, czyli w okresie, w którym za niedługo otrzymamy pełen pakiet promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday. Tak czy inaczej, Ethereum zmierza właśnie ku magicznej barierze 5000 USD. Czy ją przekroczy? Szklanej kuli nie mamy, ale można tylko przypuszczać, że owszem i to szybciej niż się spodziewacie. A Wy świętujecie razem z górnikami? Piszcie w komentarzach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bitcoin i Ethereum na szczycie. Jest kolejny rekord znanych kryptowalut

 0