Black Friday na Allegro. Sprawdź najlepsze promocje

Black Friday na Allegro. Sprawdź najlepsze promocje

Black Week na Allegro trwa dalej i w sumie zbliżamy się powoli do prawdziwego apogeum. Czarny Piątek już jutro, ale co chwilę pojawiają się nowe promocje na sprzęt (i nie tylko) na najbardziej znanym portalu aukcyjno-zakupowym. Co takiego można dziś kupić? Sprawdź!

Black Week zaczął się na Allegro już 22 listopada i potrwa aż do poniedziałku (Cyber Monday) - 29 listopada. Okazję można wyłapać w dosłownie wszystkich kategoriach, dlatego nie skupiamy się tu wyłącznie na sprzęcie komputerowym. Co zatem objęte zostało promocją? Dziś (25 listopada), w przeddzień Black Friday możesz kupić telewizor 65" LG OLED 65BX3 za 5499 zł. (przecena z 6399 zł). Oprócz tego nabyć możesz zestaw Surface PRO7 z klawiaturą i pakietem Office M365 za 2999 zł (przecena z 4799 zł). A jeśli chcesz z tego wszystkiego korzystać i nie zawracać sobie głowy sprzątaniem domu, zainwestuj w robota sprzątającego Mi Robot Vacuum Mop Pro White. Przeceniony on został z 1199 zł na 949 zł. Ostatnią dziś ofertą będzie soundbar Samsung HW-Q60T 360 W, który doczekał się jak na razie największej obniżki cenowej (z 1499 zł na 899 zł).

black week allegro

Aktualnie nie można kupić opisywanego wyżej sprzętu, ale jeśli Cię coś zainteresuje, w każdej chwili możesz dodać daną ofertę do obserwowanych, a otrzymasz powiadomienie na kilka minut przed jej startem. To oczywiście nie wszystko. Już jutro Czarny Piątek i choć zdradzić pewnych rzeczy nie możemy, uchylimy rąbka tajemnicy i napiszemy, że fani sprzętu Apple mogą polować na iPhone 12 mini 4/128 GB za 2599 zł - już jutro.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Black Friday na Allegro. Sprawdź najlepsze promocje

 0