Brak E3? Fani Xboxa i Bethesdy nie odczują straty

Brak E3? Fani Xboxa i Bethesdy nie odczują straty

Tegoroczne targi E3 zostały odwołane, ale najwięksi wydawcy biorą sprawy w swoje ręce i nie zamierzają rezygnować z prezentacji przygotowywanych przez siebie w pocie czoła gier. Jednym z nich jest Microsoft, który zapowiedział specjalne wydarzenie dla tytułów od zespołów Xbox i Bethesdy. 

Gigant z Redmond ogłosił właśnie oficjalny powrót Xbox i Bethesda Games Showcase. Prezentacja odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego - to pora typowa dla pokazów Microsoft na E3, ponieważ producent przeważnie organizował swoje konferencje w niedzielę o tej godzinie. 

Gigant z Redmond ogłosił właśnie powrót Xbox i Bethesda Games Showcase. Prezentacja odbędzie się 12 czerwca.

Ogłoszenie nie zdradza zbyt wiele, gdyż tak naprawdę ujawnia jedynie datę, którą fani mogą zaznaczyć w kalendarzu i krótka zapowiedź, w której Microsoft mówi: „ten program będzie zawierał niesamowite tytuły pochodzące od zespołów Xbox Game Studios, Bethesdy i naszych partnerów na całym świecie”. To tyle. 

Podczas tego pokazu otrzymamy prezentacje nie tylko nadchodzących gier na konsole Xbox, komputery PC i systemy bazujące na chmurze, ale zapewne też mnóstwo nowych ogłoszeń dotyczących usług Xbox Game Pass i PC Game Pass. Bazując na dotychczasowych konferencjach Microsoft na E3, powinniśmy spodziewać się zwięzłej  90-minutowej prezentacji, skoncentrowanej na tym, co najważniejsze (w ostatnich latach gigant z Redmond mocno ograniczył bezsensowne wystąpienia i przemowy). Liczymy przede wszystkim na zwiastuny prezentujące nowe tytuły projektów od Xbox Game Studios, zespołów Bethesda, a także wydawców zewnętrznych, zarówno niezależnych, jak i AAA.

Najbardziej oczekiwanym projektem Bethesdy jest Starfield i już potwierdzono, że kosmiczna gra RPG będzie głównym tematem tej prezentacji. Inne wewnętrzne projekty Xbox, którym prawdopodobnie będziemy mogli się przyjrzeć, to Fable, Avowed, Senua's Saga: Hellblade II i nowa odsłona Forza Motorsport, ale na pewno będą też niespodzianki. Oczywiście Perfect Dark, State of Decay 3, Outer Worlds 2, Everwild i Contraband również mogą otrzymać nowe zwiastuny.

Xbox i Bethesda Games Showcase będzie transmitowane na wszystkich głównych kanałach Xbox w ponad 30 językach 12 czerwca.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Brak E3? Fani Xboxa i Bethesdy nie odczują straty

 0