Była moda na notcha. Teraz jest na płaskie ramki. Tak wyglądać ma Galaxy S24

Była moda na notcha. Teraz jest na płaskie ramki. Tak wyglądać ma Galaxy S24

Seria Galaxy S24 ma coraz mniej tajemnic. O nadchodzących flagowcach Samsunga nowej generacji pisaliśmy już nie raz. Teraz w sieci pojawiły się kolejne przecieki zdradzające możliwy wygląd modelu Galaxy S24. Z renderów wynika, że urządzenie będzie bardzo podobne do swojego poprzednika, jednak otrzyma kilka zmian w kwestii budowy.

Możliwy wygląd Galaxy S24

Prezentując iPhona X, Apple zapoczątkowało modę na różnie oceniane wcięcie w górnej części ekranu. Po popularnym niegdyś notchu nie ma już prawie śladu. Ba, nawet samo Apple finalnie z niego zrezygnowało prezentując serię iPhone 15. Zdaje się jednak, że obecnie w smartfonowym świecie panuje nowa moda na płaskie ramki. Takie wykończenie mają chociażby iPhony, oba smartfony Nothing i niektóre modele od Xiaomi. Według nowych przecieków, do tego grona dołączy niedługo również flagowa seria smartfonów od Samsunga.

W kwestii budowy i ogólnego wyglądu zdecydowanie nie możemy mówić o rewolucji.

OnLeaks we współpracy ze Smartprix opublikowali nowe rendery przedstawiające model Galaxy S24. W kwestii budowy i ogólnego wyglądu zdecydowanie nie możemy mówić o rewolucji. Jak można było się spodziewać, Galaxy S24 bazuje w tych kwestiach bardzo mocno na swoim poprzedniku. Ponownie widzimy schludny tył bez wyspy. Znajdują się tam 3 oddzielone od siebie aparaty oraz logo Samsunga w dolnej części. Jest też dioda doświetlająca, która zmieniła nieco swoją pozycję. Zamiast położenia tuż obok pierwsze od góry obiektywu znajduje się ona pomiędzy pierwszym i drugim.

Najważniejsze zmiany mają zajść dookoła

Jeśli chodzi o front to można powiedzieć, że jest on niezmienny. Ot płaska tafla szkła z zaokrągleniami w czterech rogach i zaszytym pod spodem aparatem do selfie, który ponownie zajmuje miejsce w centralnej części górnego fragmentu. Najważniejsze zmiany zauważymy dookoła urządzenia. Zamiast zaokrąglonych krawędzi widzimy płaskie. Również przyciski mają nowy kształt. Z małych i obłych zrobiły się większe i płaskie. Co więcej, na jednej z krawędzi znajduje się antena 5G wykonana na iPhonową modłę.

Na dolnej ramce, tam gdzie zawsze, niezmiennie pozostaje złącze USB-C, któremu towarzyszy slot na kartę SIM, głośnik oraz mikrofon. Oczywiście rendery nie są oficjalne, więc nie należy traktować ich jako pewnik. Według ostatnich doniesień, na ujawnienie nowej generacji flagowców Samsunga będziemy musieli poczekać od stycznia. Jeden z leaksterów zdradził nawet, że premiery powinniśmy oczekiwać około 18 stycznia. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Była moda na notcha. Teraz jest na płaskie ramki. Tak wyglądać ma Galaxy S24

 0