Call of Duty: Black Ops 4 - najważniejsze informacje na temat bety

Call of Duty: Black Ops 4 - najważniejsze informacje na temat bety

Co prawda starcie gigantów, czyli flagowych shooterów EA i Activision, tradycyjnie nastąpi dopiero na jesieni, ale nie będziemy musieli tak długo czekać, by wydać wstępny werdykt. Jesteśmy już bowiem po pierwszych (zamkniętych) testach Battlefielda V (nasza opinia TUTAJ), a właśnie ujawniono, że beta Call of Duty: Black Ops 4 udostępniona zostanie na początku przyszłego miesiąca.

Tym samym już 3 sierpnia otrzymamy okazję, by po raz pierwszy zapoznać się z tym tytułem i sprawdzić, jak radzi siebie w akcji pierwsze Call of Duty nastawione jedynie na rozgrywkę multiplayer. Jako pierwsi z grą zapoznać będą mogli się posiadacze PS4, ponieważ osoby, które zdecydowały się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do bety 3 sierpnia o 19:00 i ta potrwa do 6 sierpnia do 19:00. Druga runda testów na PS4, ale także na Xbox One i PC, rusza już 10 sierpnia i potrwa do 13 sierpnia (start i koniec o godzinie 19:00). Trzeba jednak pamiętać, że i w tym wypadku wymagany jest preorder. W nieco bardziej uprzywilejowanej sytuacji są gracze komputerowi, ponieważ w ich przypadku dzień później,  11 sierpnia, uruchomiona zostanie otwarta beta, więc nie będą musieli kupować kota w worku, by przekonać się, co oferuje w kwestii rozgrywki nowy CoD. Na koniec jeszcze przypomnienie, że testy PC odbywają się na platformie Battle.net.

Tegoroczne starcie pomiędzy Call of Duty: Black Ops 4 a Battlefield V zapowiada się niezwykle ekscytująco, choćby ze względu na tryb battle royale (choć w przypadku gry DICE, ten nie będzie dostępny na starcie).

Call of Duty: Black Ops 4 - najważniejsze informacje na temat bety

Niezależnie od platformy, możemy jednak liczyć na identyczną zawartość. Oznacza to dostęp do 6 map, w tym 2, które nie były jeszcze pokazywane publicznie. Jeśli zaś chodzi o tryby, to pierwsza beta oferować będzie Team Deathmatch, Domination, Hardpoint oraz Search & Destroy oraz nowość w postaci Control, gdzie drużyny mają jedną pulę żyć. W tym przypadku jedna ze stron atakuje, druga broni 2 wyznaczonych statycznych celów, a w kolejnych rundach rolę te się odwracają. Poza tym, spodziewać możemy się tu zarówno nowych, jak i dobrze znanych bohaterów. Uczestnicy beta testów mogą ponadto liczyć na małe bonusy do pełnej wersji gry. Jeśli zaś chodzi o tryb Blackout, czyli battle royale w wydaniu Call of Duty, to jego testy rozpoczną się na początku września. Ten początkowo dostępny będzie w formie zamkniętej bety tylko dla posiadaczy PS4, ale nieco później udostępniony zostanie na kolejnych platformach. Przypominamy również, że we wrześniu rozpocząć mają się otwarte beta testy Battlefielda V.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 4 - najważniejsze informacje na temat bety

 0