Call of Duty: Black Ops 4 - szczegóły misji Operatorów oraz trybu zombie

Call of Duty: Black Ops 4 - szczegóły misji Operatorów oraz trybu zombie

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje w sklepach już jutro, tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze materiały wideo prezentujące początek zabawy w trybie zombie oraz misje fabularne dedykowane poszczególnym Operatorom dostępnym w ramach multiplayera. Jeśli więc nie chcecie psuć sobie zabawy potencjalnymi spoilerami, pomińcie oglądanie tych klipów. Tryb poświęcony nieumarłym towarzyszy serii Call of Duty już od wielu lat i nic dziwnego, że pojawił się także w Black Ops 4. Warto wspomnieć, że w tegorocznej opowieści Żywych Trupów powrócą doskonale fanom znane postaci np. Richtofen, Dempsey, Takeo czy Nikołaj, zaś historia skupi się na poszukiwaniach tajemniczego laboratorium zlokalizowanego w okolicach więzienia Alcatraz. Oprócz tego w dniu debiutu pojawią się dwie kampanie zatytułowane IX i Rejs rozpaczy, a pozostałe części zadebiutują po premierze gry i wejdą w skład przepustki Black Ops.

Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się w sklepach już jutro i zaoferuje m.in. znany z poprzednich odsłon tryb zombie oraz misje Operatorów, a także tryb Blackout inspirowany battle royale.

Nowością mającą zastąpić pełnoprawnego single playera w nadchodzącym Call of Duty są kampanie fabularne skupione wokół dostępnych w wieloosobowej zabawie Operatorów. Właśnie teraz do sieci wyciekł gameplay prezentujący takową opowieść. Niestety nie powinniśmy oczekiwać, że będą one rozbudowane czy równie długie co zwykła historia, ale mają w znacznym stopniu przybliżyć nam sylwetki danych postaci, a także odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zajęli się obecnym fachem. Dodatkowo na wideo wierni fani serii mogą zauważyć starych kompanów z poprzednich odsłon. Ciężko aktualnie ocenić, czy brak singla przyczyni się do spadku wyników sprzedaży Black Opsa 4, szczególnie że skupiono się też na modnych elementach sieciowych.

Jednym z nich jest bijący rekordy popularności tryb battle royale tutaj nazwany Blackout, którego otwarte testy odbyły się w ubiegłym miesiącu. Chociaż domyślnie w tego rodzaju zabawie maksymalna ilość graczy powinna wynosić równe 100, to Treyarch miało zdecydować się na zmniejszenie tej wartości i obecnie w przypadku trybów Solo oraz Duet wynosi ona 88 graczy. Co ciekawe, jeżeli gramy w czwórkę, na dostępnej mapie pojawi się wspomniana setka. Twórcy zastrzegli sobie jednak prawo do swobodnego zwiększania bądź zmniejszania ilości osób na serwerze, zależnie od różnych specjalnych wydarzeń, w których udział może wziąć nawet 115 ludzi. Call of Duty: Black Ops 4 zapowiada się na ciekawą produkcję, która miejmy nadzieję odpowiednio wykorzysta potencjał drzemiący w battle royale.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 4 - szczegóły misji Operatorów oraz trybu zombie

 0