Call of Duty: Black Ops 4 za darmo z produktami Asusa (i Xperią XZ3)

Call of Duty: Black Ops 4 za darmo z produktami Asusa (i Xperią XZ3)

Sprawdziliście już betę Call of Duty: Black Ops 4 i spodobał się Wam kierunek, jaki obrali twórcy? W takim razie zainteresować może Was fakt, że tytuł ten można będzie uzyskać za darmo, kupując podzespoły PC (i nie tylko). Promocją objęte są wybrane produkty Asusa z gamignowej rodziny ROG, w tym laptopy, komputery stacjonarne, karty graficzne, monitory, routery oraz płyty główne wraz z procesorami Intela. Jest tego naprawdę sporo, a wszystkie produkty, które biorą udział w akcji oraz jej regulamin, znajdziecie na stronie producenta. Promocja rozpoczęła się 10 września i potrwa do końca bieżącego roku, natomiast kody promocyjne wykorzystywać będziemy mogli do 10 stycznia. Nie musimy też za bardzo przejmować się wyborem sklepu, ponieważ wśród sprzedawców biorących udział w promocji znajdziemy popularne sieci typu Komputronik, Morele, X-kom, Sferis, Alsen i wiele innych.

Promocją objęte są wybrane produkty Asusa z gamignowej rodziny ROG, w tym laptopy, komputery stacjonarne, karty graficzne, monitory, routery oraz płyty główne wraz z procesorami Intela.

Call of Duty: Black Ops 4 za darmo z produktami Asusa

To jednak nie jedyna okazja, by otrzymać Call of Duty: Black Ops 4 kupując inny produkt, ponieważ ze swoją promocją w Europie wystartowało także Sony, które dorzuca kopię gry na PlayStation 4 do każdego przedpremierowego zamówienia smartfona Xperia XZ3. Telefon zamówić trzeba do 4 października (jego cena to 3399 zł) i w tym przypadku Sony także nawiązało współpracę z pokaźną liczbą sklepów, w tym Komputronik, X-kom, Allegro, Neonet, Saturn czy Media Markt. Wszystkie szczegóły na temat promocji oraz jej regulamin znajdziecie na poświęconej jej stronie, a warto wspomnieć, że kody do pobrania gry udostępniane będą przez Sony od 28 września. Jeśli ktoś przymierzał się więc do zakupu nowego flagowca Japończyków, to ma sensowny powód, by zdecydować się na przedpremierowe zamówienie.

Tymczasem właśnie wystartowały beta testy Call of Duty: Black Ops 4 dla trybu battle royale o nazwie Blackout. Co ciekawe, ten pierwotnie wspierał rozgrywkę dla 80 graczy, ale po wczorajszej aktualizacji liczbę tę zwiększono do 88, więc ostatecznie może dobije do 100, co jest standardem dla tego rodzaju rozgrywki. Jak na razie grę testować mogą jedynie posiadacze PS4, ale w najbliższy piątek dołączą do nich także gracze PC. Pomimo że mówimy tu jedynie o beta testach, Call of Duty: Black Ops 4 z miejsca stało się jednym z najpopularniejszych tytułów na platformie do streamowania rozgrywki Twitch, co tylko pokazuje moc tej marki. Pytanie tylko, jak rezygnacja z klasycznej kampanii fabularnej, która cieszyła się w CoD dużą popularnością, odbije się na sprzedaży. O tym przekonamy się po premierze gry, czyli po 12 października (ta dostępna będzie oczywiście na PC, PS4 i Xbox One).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 4 za darmo z produktami Asusa (i Xperią XZ3)

 0