Call of Duty: Black Ops 6 trafi na PS4 i Xbox One? Jest na to szansa

Call of Duty: Black Ops 6 trafi na PS4 i Xbox One? Jest na to szansa

Call of Duty: Black Ops 6 został w końcu oficjalnie zapowiedziany. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać, aczkolwiek wiadomo, że gra zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Nie wiadomo czy zagrają także posiadacze konsol poprzedniej generacji, chociaż jest dla nich nadzieja.

Seria Call of Duty jest obecna na PlayStation 4 oraz Xbox One od lat. Modern Warfare 3 też trafił na te platformy sprzętowe. Black Ops 6 z pewnością wyląduje na PS5 i Xbox Series X/S, ale z konsolami poprzedniej generacji? Jak podaje jeden z użytkowników Reddita, na którego powołuje się @charlieINTEL w serwisie X (dawniej Twitter) sklep GameStop przygotował ofertę BO6 nie tylko na PS5 i Xbox Series, ale również PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops 6 może trafić też na PS4 i Xbox One.

Co z Xbox One? Tego nie wiadomo, lecz oczywiście w takiej sytuacji na tę konsolę gra także musiałby trafić. Co ciekawe notatka z wersjami Black Ops 6 ujawnia przy okazji cenę gry wynoszącą 69,99 dolarów. Informację potwierdził portal Insider Gaming, który twierdzi, że Call of Duty: Black Ops 6 rzeczywiście ukaże się również na Xbox One i PS4.

Gry Call of Duty są wydawane jako tytuły międzygeneracyjne w niezmienionej formie, więc nie jest to niczym niezwykłym dla tej mark. Niektórzy jednak oczekiwaliby tego, żeby prawie cztery lata od powstania obecnej generacji konsol stary sprzęt został porzucony. Zwłaszcza jeżeli ma on ograniczać potencjał Call of Duty.

Prezentacja Call of Duty: Black Ops 6 odbędzie się 9 czerwca wraz z dedykowanym wydarzeniem Direct bezpośrednio po Xbox Games Showcase. Gra ma rzekomo zadebiutować w październiku 2024 r.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 6 trafi na PS4 i Xbox One? Jest na to szansa

 0