Call of Duty: Black Ops - Cold War za darmo z kartami GeForce RTX 3080 oraz 3090

 Call of Duty: Black Ops - Cold War za darmo z kartami GeForce RTX 3080 oraz 3090

Firma NVIDIA poinformowała o nowej promocji, w ramach której przez ograniczony czas osoby, które zdecydują się kupić karty graficzne GeForce RTX 3080 oraz 3090, a także komputery w nie wyposażone, otrzymają cyfrową kopię nadchodzącej części Call of Duty. Mowa oczywiście o Call of Duty: Black Ops - Cold War, czyli najnowszej odsłonie przebojowej serii gier Call of Duty. Gracze, którzy w terminie do 10 grudnia 2020 roku zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 3080 lub GeForce RTX 3090 (albo komputer z taką kartą), otrzymają swoją kopię całkowicie za darmo. Tu problemem może być jednak sam zakup grafiki, nawet pomimo usilnych chęci, ponieważ modele te wyprzedały się na pniu zaraz po swojej premierze. Gracze, którzy jednak polują na nie w sklepach, na pewno ucieszą się z takiego bonusu. 

NVIDIA poinformowała o nowej promocji na karty graficzne GeForce RTX 3080 oraz 3090, czyli darmowa kopia Call of Duty: Black Ops - Cold War przy zakupie tych modeli.

Warto odnotować, że wybór tytułu nie jest przypadkowy, ponieważ Call of Duty: Black Ops - Cold War wykorzystuje mnóstwo technik firmy NVIDIA, w tym akcelerowany przez karty RTX ray tracing do wyświetlenia okluzji otoczenia oraz cieni, zapewniający bardziej immersyjną rozgrywkę. Otrzymamy tu także obsługę DLSS zwiększające liczbę wyświetlanych klatek na sekundę przy jednoczesnym generowaniu wyraźnego i ostrego obrazu oraz NVIDIA Reflex w celu minimalizacji opóźnień systemowych. Nie zabraknie też wsparcia dla NVIDIA Ansel, które umożliwia kadrowanie i robienie unikalnych zrzutów ekranu w wysokiej rozdzielczości, a także NVIDIA Highlights, przez co w trybie wieloosobowym otrzymamy automatyczne nagrywanie i zapisywanie kluczowych fragmentów rozgrywki. 

Lista sklepów biorących udział w promocji (na bieżąco aktualizowana) dostępna jest na stronie https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/cod-black-ops-cold-war-bundle/. Przypominamy, że premiera gry Call of Duty: Black Ops - Cold War zaplanowana jest na 13 listopada 2020 roku i tym razem seria zabierze nas, jak sama nazwa wskazuje, w okres zimnej wojny. Trzeba przyznać, że gra zapowiada się naprawdę dobrze, a dla fanów serii jest to pozycja obowiązkowa. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy z tej produkcji:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops - Cold War za darmo z kartami GeForce RTX 3080 oraz 3090

 0