Call of Duty: Modern Warfare 2 może trafić na Steam

Call of Duty: Modern Warfare 2 może trafić na Steam

Seria Call of Duty od dawna jest dostępna w Battle.net. Modern Warfare 2 z 2022 roku może być tą grą, która przywróci serię na platformę Valve.

Call of Duty: Modern Warfare 2 został oficjalnie zapowiedziany i wiemy, że gra Infinity Ward zadebiutuje 28 października 2022 roku. Studio ujawniło ponadto głównych bohaterów kampanii dla pojedynczego gracza i ku uciesze fanów powrócą lubiane postacie z kapitanem Price na czele. Od lat nowe części CoDa w przypadku PC są udostępniane jedynie na Battle.net i nie kupimy ich na Steam, natomiast ostatnią produkcją, która trafiła na platformę Valve jest Call of Duty: WWII z 2017 roku. Modern Warfare 2 może jednak pojawić się na Steam, co sugeruje grafika wrzucona na Steam, którą odkryła Kalinine z Reddita. Widzimy na niej Ghosta w wersji z MW2.

Call of Duty: Modern Warfar 2 może pojawić się na Steam.

Obrazek dostrzeżono w sekcji DLC do wybranych tytułów z serii m.in. Black Ops 3 i chociaż już go usunięto ze Steam to jak wiemy w internecie nigdy nic nie ginie. Oczywiście są to wyłącznie spekulacje, a nie potwierdzona rewelacja dlatego do momentu oficjalnego komunikatu deweloperów lub wydawcy należy podchodzić do niej z dystansem. Niewątpliwie dodanie Modern Warfare 2 na Steam byłoby dla Activision Blizzard dobrą decyzją, ponieważ zwiększyłoby zainteresowanie tytułem oraz sprzedaż.

Tego marka potrzebuje jak ryba wody ze względu na niezadowalającą sprzedaż Call of Duty: Vanguard. Activision winą za tę porażkę obarczył motyw II wojny światowej, który miał przejeść się graczom. Powrót do MW będzie dla IP dobrym rozwiązaniem. Sam tryb wieloosobowy w Modern Warfare 2 przejdzie pewne zmiany ułatwiające walkę ze smerfami stanowiącymi plagę produkcji sieciowych. Lobby Bot Pools (PvPvE) wyrzucałoby tego rodzaju graczy z pokoju meczowego. Sama gra będzie brutalniejsza względem poprzedniczek.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 2 może trafić na Steam

 0