Call of Duty: Modern Warfare bez loot boxów. Gra otrzyma Battle Pass

Call of Duty: Modern Warfare bez loot boxów. Gra otrzyma Battle Pass

Call of Duty: Modern Warfare zdołał wywołać drobne kontrowersje jeszcze przed swoim debiutem, a to za sprawą plotek o zastosowaniu przez twórców systemu loot boxów zawierających nie tylko kosmetyczne przedmioty, ale również wpływającą na rozgrywkę broń. Dotychczas bazowaliśmy jedynie na przypuszczeniach co skutecznie podgrzewało nerwową atmosferę, ale teraz deweloperzy postanowili wyjaśnić, na czym polega dostępny system premium w nadchodzącej strzelance. W miejsce skrzynek z łupami oraz płatnych dodatków ma się pojawić Battle Pas, czyli odpowiednik doskonale znanego z Fortnite oraz Apex: Legends Karnetu Bojowego. Całość będzie więc działać na praktycznie identycznej zasadzie co w przytoczonych battle royale, a więc nowe elementy pojawią się w ramach sezonowych rotacji.

W grze zamiast loot boxów otrzymamy znany m.in. z Fortnite Karnet Bojowy.

W trakcie trwania każdego sezonu otrzymamy możliwość zgarnięcia za darmo różnego rodzaju broni czy innych treści natomiast płatna przepustka umożliwi odblokowania elementów premium dostępnych również w oficjalnym sklepie gry. Deweloperzy zapewnili tym samym, iż wszelkie wyposażenie wpływające bezpośrednio na rozgrywkę możemy dostać grając w grę, dzięki czemu osoby decydujące się wydać pieniądze w Modern Warfare nie zyskają niezasłużonej przewagi nad pozostałymi uczestnikami rozgrywki. Takie stanowisko raczej definitywnie kończy obawy społeczności o nierówne traktowanie. Warto jednocześnie podkreślić, iż Battle Pass nie zostanie udostępniony od razu, bowiem autorzy chcą możliwie najlepiej dopracować cały projekt. Wiemy, że z pewnością przepustka pojawi się jeszcze w tym roku.

Call of Duty: Modern Warfare bez loot boxów. Gra otrzyma Battle Pass Call of Duty: Modern Warfare wymaga wiecej HDD niż Red Dead Redemption 2

Do tego zgodnie z obietnicą wydane po debiucie mapy, jak również tryby rozgrywki będą dostępne dla wszystkich nabywców produkcji. Cóż jest to bez wątpienia słuszna decyzja Infinity Ward i najpewniej wpływ na nią miało dość negatywne stanowisko fanów serii, a także spadająca ilość zamówień przedpremierowych. Jakiś czas temu pisano, że ludzie wycofują preodery w związku z obawami o stosowanie loot boksów. Pozostaje mieć nadzieję, że sama gra zaoferuje wysoką jakość.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare bez loot boxów. Gra otrzyma Battle Pass

 0