Call of Duty: Vanguard - cheaterzy psują zabawę graczom w becie

Call of Duty: Vanguard - cheaterzy psują zabawę graczom w becie

Call of Duty: Vanguard został udostępniony w formie bety i niestety wśród graczy nie brakuje cheaterów, o czym donoszą użytkownicy, którzy przyłapali sprawców na gorącym uczynku.

Call of Duty: Vanguard otrzyma nowe, teoretycznie lepsze zabezpieczenie przed cheaterami, ale według Eurogamera przynajmniej na razie nie zostało ono jeszcze wprowadzone i gra korzysta z narzędzia zastosowanego w Modern Warfare oraz Warzone. Społeczność zgłasza dowody na oszustwa, których dopuszczają się inni uczestnicy rozgrywki, a na liście zabronionych narzędzi nie brakuje klasycznego aimbota wspomagającego celowanie. Nie wiemy wprawdzie jaki procent cheaterów ma dostęp do testowego wydania Call of Duty: Vanguard, lecz sprawiają oni kłopoty nie tylko posiadaczom komputerów, ponieważ w betę mogą zagrać ze sobą posiadacze wszystkich platform.

Beta Call of Duty: Vanguard nie okazała się wolna od cheaterów. O oszustwach w najnowszej grze Activision Blizzard informują kolejni użytkownicy.

Nowy system zadebiutuje najpewniej wraz z CoD: Vanguard i dopiero wtedy przekonamy się, czy jest skuteczniejszy od obecnego rozwiązania. Również Warzone dostanie przytoczone zabezpieczenie, ale pod koniec bieżącego roku. Jedną z metod walki z cheaterami podjętą przez Activision Blizzard jest uniemożliwienie graczom zbanowanym permanentnie w battle royale zabawy w nadchodzącej odsłonie serii. Wykluczeni użytkownicy potwierdzają, że nie mogą zalogować się do bety w związku z nałożonym na nich banem. Deweloperzy blokują nie tylko profile, ale także sprzęt co teoretycznie powinno uniemożliwić im powrót do gry, ale w praktyce tak nie jest.

Call of Duty: Vanguard - cheaterzy psują zabawę graczom w becie Cheatujesz w Warzone? Nie pograsz w Call of Duty: Vanguard

Istnieje bowiem oprogramowanie generujące fałszywe ID urządzenia i skutecznie omijające blokadę sprzętową. Zawsze to jednak jakiś krok do przodu w walce z osobami łamiącymi regulamin i psującymi zabawę innym uczestnikom. Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada 2021 roku na PC, PlayStation 5, PS4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Za powstanie produkcji odpowiada studio Sledgehammer Games.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Vanguard - cheaterzy psują zabawę graczom w becie

 0