Call of Duty: Warzone 2.0. Gra dostanie sporo nowej zawartości w Sezonie 2

Call of Duty: Warzone 2.0. Gra dostanie sporo nowej zawartości w Sezonie 2

Sezon 2 w Call of Duty: Warzone 2.0 wystartuje za dwa tygodnie. Tymczasem Infinity Ward ujawniło szczegóły o zmianach, które będą dostępne w grze i jest ich całkiem sporo.

Inifinity Ward potwierdziło, że Call of Duty: Warzone 2.0 w Sezonie 2 przejdzie spore zmiany. Poza ogólnymi poprawkami stabilności, eliminacji błędów, ulepszenia systemu audio czy zbalansowania broni battle royale ma zawierać zmiany w rozgrywce oraz nowe funkcje. Mowa o powrocie starć 1 vs 1 w Gułagu i konieczności zdobycia flagi jak w trybie Dominacji, co zastąpi Jailera. „Aby szybciej wprowadzić tę zmianę, zmodyfikowaliśmy istniejący Gułag z Sezonu 1, ale aktywnie pracujemy nad dedykowaną mapą dla starć 1 vs 1 na przyszłe sezony” – napisało studio na oficjalnym blogu. W grze pojawi się również jednolity inwentarz zamiast systemu plecaków z łupem wypadającym na ziemię.

Warzone 2.0 w Sezonie 2 przejdzie spore zmiany, które obejmą m.in. Gułag.

Zabraknie także dwupłytowych kamizelek kuloodpornych, w które jesteśmy wyposażeni w początkowej fazie rozgrywki, zastąpią je trzypłytowe odpowiedniki. „W ramach ciągłych wysiłków na rzecz zrównoważenia starć, średnie/duże plecaki nie będą już dostępne. Każdy gracz otrzyma identyczny plecak do dyspozycji przez całą grę” – czytamy na blogu. Warzone 2.0 udostępni również szersze zmiany w ekonomii wyposażenia. Cena znaczników zrzutu wyposażenia zostanie nieznacznie obniżona, a w „niezwykle rzadkich przypadkach” gracze mogą je znaleźć podczas plądrowania w Al Mazrah. W przypadku trybu DMZ dojdzie do zmiany poziomu trudności wrogów kierowanych przez sztuczną inteligencję i dodania nowych punktów zrzutu.

Nie zabraknie nowych misji czy lokacji. Oprócz tego deweloperzy przygotowują nową mapę dla Warzone 2.0. IW wprowadzi zmiany również w multiplayerze Call of Duty: Modern Warfare 2. Dodany zostanie tryb Hardcore oraz powróci system rankingowy w meczach online. Tryb Hardcore będzie pozbawiony HUD-a informującego o stanie amunicji, posiadanej broni czy zdrowiu. Jakiś czas temu zarzucono studiu, iż większą wagę przykuwa do darmowego battle royala, ale jak widzimy działają również nad usprawnieniem MW2.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Warzone 2.0. Gra dostanie sporo nowej zawartości w Sezonie 2

 0