CD Projekt RED może ujawnić datę premiery Cyberpunk 2077 na E3 2019

CD Projekt RED może ujawnić datę premiery Cyberpunk 2077 na E3 2019

Data premiery Cyberpunka 2077 to jedna z tych rzeczy, która od chwili zapowiedzi gry pozostaje ściśle skrywaną przez CD Projekt RED tajemnicą. Większość osób oczekiwała ujawnienia tej kluczowej informacji już w zeszłym roku podczas prezentacji obszernego gameplayu z produkcji, aczkolwiek finalnie mocno się rozczarowaliśmy. Szansa na rekompensatę ze strony Redów może pojawić się podczas tegorocznych targów E3. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom rodzima firma podczas konferencji Microsoftu zamierza zaprezentować nowy zwiastun gry, na którym zobaczymy właśnie termin jej debiutu. Źródłem tej rewelacji jest wpis na forum NeoGAF napisany przez użytkownika Braldyr. Podzielił on się także innymi ciekawostkami odnośnie konferencji Microsoftu.

Podczas tegorocznych targów E3 możemy poznać datę premiery Cyberpunka 2077.

Dowiadujemy się m.in, że Halo Infinite trafi do sklepów w okresie gwiazdkowym 2020 roku, z kolei Gears 5 zadebiutuje we wrześniu bieżącego roku. Do tego amerykański gigant podzieli się pierwszymi oficjalnymi szczegółami jeżeli chodzi o konsolę przyszłej generacji, a także opowie o projekcie xCloud. Braldyr podkreślił, że w tym roku na evencie Microsoftu będzie się działo. Oczywiście są to jedynie czyste spekulacje, aczkolwiek ich autor stara się przekonać nas co do ich wiarygodności. Same targi E3 odbędą się w dniach 11-14 czerwca. We wpisie umieścił też wizytówki, wejściówki oraz identyfikatory z poprzednich odsłon branżowych targów gier wideo. Bez wątpienia jednak kwestia premiery Cyberpunka 2077 to istny temat rzeka.

Początkowo wskazywano, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku. Drugim i najbardziej realnym terminem pozostaje 2020 rok, co ma większy sens biorąc pod uwagę tempo prac nad projektem rozwijanym przez minione lata. Warto podkreślić, że w ostatnim wywiadzie kierownictwo CD Projekt RED odniosło się do występującego w branży problemu crunchu. Podkreślili, iż robią wszystko, aby ich pracownicy nie musieli przymusowo pracować po godzinach, a ewentualne nadgodziny brali dobrowolnie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED może ujawnić datę premiery Cyberpunk 2077 na E3 2019

 0