CD Projekt RED udostępnia nową aktualizację do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED udostępnia nową aktualizację do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED cały czas pracuje nad poprawą jakości Cyberpunka 2077 i eliminacją większości problemów trapiących grę. Dotychczas otrzymaliśmy kilka mniejszych oraz większych poprawek, z kolei teraz deweloperzy opublikowali następną oznaczoną numerem 1.21. Pojawiła się ona w wersji na Steam, GOG oraz konsolach, a lista usprawnień, chociaż nie jest tak duża, jak poprzednio, to jednak zmienia to i owo. W przypadku tej łatki uwagę skupiono przede wszystkim na stabilności CP 2077 i eliminacji najczęstszych błędów wpływających na postępy. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to naprawiono błąd, przez który po popełnieniu przestępstwa na dachu budynku oficerowie NCPD pojawiali się za plecami gracza, a także pozbyto się buga, który uniemożliwiał graczowi wydostanie się z wody po drabince.

CD Projekt RED udostępnił aktualizację 1.21 do Cyberpunka 2077.

Oprócz tego przywrócono ikonę nad NPC-ami z nałożonym hackiem "Odwróć uwagę przeciwników", a interfejs skanowania jest teraz mniej zaśmiecony. Przechodząc do stabilności wprowadzono różne usprawnienia zarządzania pamięcią, co zdaniem twórców zmniejsza liczbę awarii. Dłuższa lista obejmuje poprawki dotyczące świata Cyberpunka 2077 i dostępnych w nim zadań np. wyeliminowano bug w Kontrakcie: Ciepło, cieplej…, który uniemożliwiał obniżenie temperatury ciała 8ug8ear, naprawiono błąd, przez który wskazówki w Podejrzeniu cyberpsychozy: Krwawy rytuał nie były zaliczane, jeśli gracz zeskanował je przed rozmową z rannym NPC-em czy pozbyto się różnych błędów z wrogami przechodzącymi przez przedmioty i unoszącymi się w powietrzu w Podejrzeniu przestępczości zorganizowanej: Naruszenie polityki prywatności.

Oczywiście usprawnień jest więcej, a pełną listę znajdziemy na oficjalnej stronie Cyberpunka 2077. Niestety grze mimo kilku miesięcy na karku nadal daleko do ideału, w czym nie pomagają różne błędy. Adam Kiciński, dyrektor CD Projekt przyznał, że jego firma nie spocznie, póki nie naprawi usterek, aby tytuł mógł odnieść długoterminowy sukces po początkowej niezbyt udanej premierze. Warto wspomnieć, że CP 2077 nie jest dostępny w sklepie PS Store, z którego wyleciał niedługo po debiucie i wedle dostępnej informacji może on wrócić na platformę Sony, lecz dopiero po spełnieniu konkretnych wymogów technicznych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED udostępnia nową aktualizację do Cyberpunka 2077

 0