Cheaterzy w Call of Duty: Warzone przyłapani przez aktorkę wcielającą się w Marę

Cheaterzy w Call of Duty: Warzone przyłapani przez aktorkę wcielającą się w Marę

Problemem trapiącym Call of Duty: Warzone, ale także pozostałych gier nastawionych na rozgrywkę wieloosobową są cheaterzy, którzy mimo stosowania rozmaitych zabezpieczeń są w stanie uprzykrzać życie innym graczom. Do ciekawej sytuacji doszło podczas jednego z turniejów w battle royale Activision Blizzard, kiedy to duet oszustów skorzystał z oprogramowania ułatwiającego celowanie, a przyklejający się celownik nawet do najodleglejszych punktów na mapie uwiecznił nagrany klip. Cheaterzy mają jednak pecha, ponieważ w tym przypadku trafili na aktorkę Alex Zedra użyczającą wizerunku operatorce Mara, która trafiła do Call of Duty: Modern Warfare już jakiś czas temu. Jest ona również youtuberką oraz streamerką i swoją przygodę z oszustami przeżyła podczas transmisji na żywo na Twitchu.

Aktorka, która użyczyła wizerunku operatorce Mara zdemaskowała parę cheaterów w Call of Duty: Warzone.

Jej widzowie dostrzeli, że druga streamerka biorąca udział w meczu, IcyVixen wraz ze swoim chłopakiem (BeardedBanger) używają aimbota. Zedre opublikowała wpis na Twitterze, demaskując parę cheaterów, oznaczając przy okazji oficjalny profil Twitcha. Efekt? Platforma steramingowa zawiesiła kanały IcyVixen oraz BeardedBanger, a przytoczona dwójka skasowała konta na platformie social media. Niestety cheaterzy to nadal ogromny kłopot w Warzone mimo tego, że deweloperzy robią co mogą, by się z tym zjawiskiem uporać, chociaż wiadomo, że nigdy nie zabraknie osób korzystających ze wspomagaczy. Ostatnio pisano o przypadku umożliwiającym oszustom kończenie meczu w dowolnym momencie. Doświadczył tego streamer BisaG10, który w końcówce spotkania przy 18 żywych zawodnikach zobaczył killcam prezentujący finałowe zabójstwo.

Po tym rozgrywka się zakończyła. Nie było to pojedyncze zdarzenie, a innym może pochwalić się itfcluke, który zakończył mecz przy 64 aktywnych osobach. Warto wspomnieć, iż w poprzednim miesiącu pisaliśmy o masowych banach dla oszustów nadanych przez twórców Warzone. Zablokowano wówczas 60 tysięcy kont, z kolei moment przeprowadzonej czystki nie był raczej przypadkowy, gdyż nastąpił po ogłoszeniu streamera Call of Duty Vikkstar123 o rezygnazji z battle royala w związku z brakiem konsekwencji ponoszonych przez cheaterów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cheaterzy w Call of Duty: Warzone przyłapani przez aktorkę wcielającą się w Marę

 0