Co z Prince of Persia: The Sands of Time Remake? Ubisoft ujawnia nową informację o grze

Co z Prince of Persia: The Sands of Time Remake? Ubisoft ujawnia nową informację o grze

Prince of Persia: The Sands of Time Remake powstaje od dłuższego czasu, jednak o grze nie wiemy nic konkretnego, a wcześniejsze informacje m.in. o zmianie deweloperów odpowiedzialnych za projekt, czy kolejne opóźnienia w jego realizacji nie napawały optymizmem. Całość dopełniała cisza, która zapanowała, a którą przerwać postanowił Ubisoft.

Ubisoft przypomniał o Prince of Persia: The Sands of Time Remake i tym, że gra żyje. Stało się tak, mimo iż w maju twierdzono, że gracze nie dostaną nowych informacji o grze w 2023 roku. Jednak tytuł przeszedł przez ważny etap, o czym nie omieszkał napisać francuski wydawca. „Jak wiecie, pełen pasji zespół Ubisoft Montreal na nowo wyobraża sobie tę legendarną historię i z przyjemnością ogłaszamy dzisiaj, że projekt osiągnął ważny kamień milowy, a prace nad nim postępują” – stwierdził Ubisoft.

Ubisoft poinformował, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake osiągnął ważny kamień milowy.

Ten ważny kamień milowy, o którym wspomina firma może oznaczać, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake wyszedł wreszcie z etapu koncepcyjnego, w którym pozostawał od bardzo dawna, nabrał konkretnych kształtów i teraz jest już z górki. Przypomnijmy, że remake ogłoszono w 2020 roku, więc dawno temu, a początkowo działały nad nim indyjskie studia Ubisoft Pune i Ubisoft Mumbai. Jego premiera planowana była na styczeń 2021 r.

Jednak po negatywnej reakcji na zwiastun gry, debiut był kilkakrotnie opóźniany, a w zeszłym roku ogłoszono, że obowiązki deweloperskie przejęło Ubisoft Montreal, twórcy oryginalnego Sand of Time z 2003 roku. „Jeśli chodzi o etap rozwoju, jesteśmy w tej chwili na etapie koncepcji” – powiedział w maju producent Jean-Francois Naud. „Odkąd przejęliśmy projekt, przyglądamy się opiniom społeczności i znajdujemy własny sposób na dostarczenie gry”.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Co z Prince of Persia: The Sands of Time Remake? Ubisoft ujawnia nową informację o grze

 0