Colorful iGame GeForce RTX 3090 Kudan - limitowana edycja w sugerowanej cenie... 4999 USD

Colorful iGame GeForce RTX 3090 Kudan - limitowana edycja w sugerowanej cenie... 4999 USD

Ceny kart graficznych osiągają obecnie absurdalne pułapy, a za cenę niektórych modeli można kupić auto w całkiem niezłym stanie. Colorful postanowił jednak przebić wszystkich i wprowadzić model, który sugerowaną ceną producenta przebija nawet kwoty, jakich żądają najwięksi spekulanci na rynku. Karta iGame GeForce RTX 3090 Kudan od Colorful kosztuje małą fortunę i cena faktycznie wygląda, jakby pochodziła od pazernego spekulanta. Producent wycenił swój produkt na aż 4999 USD. Za tę cenę możecie stać się jednym z tysiąca szczęśliwców, którzy dostaną w swoje ręce kartę, która wygląda i według producenta również działa, jak żadna inna.

iGame GeForce RTX 3090 Kudan od Colorful to niesamowicie droga karta z hybrydowym chłodzeniem i nietuzinkowym designem. Liczba sztuk ograniczona jest do 1000. Wszystko to za "jedyne" 4999 USD.

Colorful właśnie ogłosił limitowaną edycję RTX 3090 Kudan. Karta jest wyposażona w wiele dodatków (które oczywiście podnoszą cenę), w tym konfiguracje VRM i chłodzenia, które są w stanie wycisnąć ostatnie soki z GPU RTX 3090. Kudan działa z zalecanymi przez NVIDIĘ prędkościami 1,395 MHz/1695 MHz, ale funkcja podkręcania One-Key OC Coloful pozwala osiągnąć 1860 MHz po naciśnięciu jednego przycisku. Dzięki hybrydowej konstrukcji chłodzenia, która łączy system chłodzenia powietrzem z chłodzeniem cieczą, bez wątpienia będzie można podnieść taktowania jeszcze wyżej.

Chłodzenie powietrzem wykorzystuj  radiator z trzema nowymi 90-milimetrowymi wentylatorami "Storm Chaser" firmy Colorful oraz wysokowydajnymi ciepłowodami o średnicy 6 mm. Firma twierdzi, że system powietrzny jest wystarczająco mocny, aby działać nawet bez chłodzenia cieczą, które wykorzystuje 9-biegunową pompę i chłodnicę 240 mm. Chłodzenie posiada również szwajcarskie szybkozłączki zaprojektowane przez Stäubli, które mogą obracać się o 360 stopni. Za doprowadzenie zasilania odpowiadają trzy 8-pinowe złącza, a karta podczas normalnego użytkowania pobiera od 350 W do 370 W mocy, chociaż może osiągnąć od 420 W do 450 W po przetaktowaniu, a Colorful ocenia jej możliwości nawet do 500 W. Kudan posiada również w pełni konfigurowalny, duży wyświetlacz 60 Hz, który można wykorzystać do monitorowania w czasie rzeczywistym. W przypadku pionowej instalacji kart można nawet obrócić wyświetlacz LCD o 90 stopni.

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Colorful iGame GeForce RTX 3090 Kudan - limitowana edycja w sugerowanej cenie... 4999 USD

 0