Colorful Intros CVN B760M Frozen - stylowa płyta główna z ukrytymi złączami w przystępnej cenie

Colorful Intros CVN B760M Frozen - stylowa płyta główna z ukrytymi złączami w przystępnej cenie

Najnowsza płyta główna CVN B760M Frozen od Colourful ukrywa złącza z tyłu i jest wyposażona w elegancki laminat, a to wszystko otrzymujemy w przystępnej cenie.

Colorful to kolejny producent płyt głównych, który zdecydował się na projekt ograniczający liczbę widocznych kabli, poprzez rozmieszczenie złączy po przeciwnej stronie laminatu. Co ciekawe, firma niedawno ujawniła karty graficzne GeForce RTX z serii 40 z „ukrytym złączem” zasilania, więc Colorful konsekwentnie podąża za tym nowym branżowym trendem. 

Colorful to kolejny producent płyt głównych, który zdecydował się na projekt ograniczający liczbę widocznych kabli.

Colorful CVN B760M Frozen

Producent zaprezentował swoją najnowszą płytę główną Colourful CVN B760M FROZEN WiFi V20, która wyróżnia się stylowym białym kolorem. Zanim przejdziemy do szczegółów, takich jak porty na płycie głównej, ciekawostką dotyczącą tego produktu jest to, że złącze zasilania ATX znajduje się z tyłu płyty głównej. Takie rozwiązanie nie jest niczym nowym, ponieważ inni producenci również ostatnimi czasy coraz częściej stosują takie rozwiązanie, ale cieszy nas, że jest ono coraz powszechniejsze, pozwalając składać komputery do gier bez typowej widocznej plątaniny przewodów. Płyta została zaprojektowana we współpracy z DIY-APE, która pomagała również innym producentom płyt głównych w ich modelach ze złączami na tylnej stronie MOBO. 

Colorful CVN B760M Frozen

Takie rozmieszczenie złączy na płycie głównej Colourful CVN B760M Frozen poprawia estetykę PC, umożliwiając lepsze zarządzanie kablami. Jednak wadą takiego umiejscowienia jest kompatybilność jedynie z niektórymi obudowami, co może być problematyczne. 

Oprócz nietypowego rozmieszczenia złączy, Colorful CVN B760M FROZEN WiFi V20 może pochwalić się białym laminatem z logo firmy na radiatorach VRM. Płyta główna zawiera trzy gniazda SSD PCIe 4.0 x 4 i fazę zasilania 12+1+1. CVN B760M obsługuje pamięć DDR4 i posiada cztery sloty DIMM na pamięć RAM. Ponadto jest również wyposażona w bezprzewodową kartę sieciową Wi-FI 6.

Jeśli chodzi o ceny, oczekuje się, że płyta główna będzie sprzedawana w sugerowanej cenie 969 juanów (ok. 550 zł), co jest naprawdę przystępną kwotą. Szczególnie gdy porównamy ją z innymi tego typu produktami. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Colorful Intros CVN B760M Frozen - stylowa płyta główna z ukrytymi złączami w przystępnej cenie

 0