Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition LGA1700 - chłodzenie wraca w nowej formie

Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition LGA1700 - chłodzenie wraca w nowej formie

Cooler Master prezentuje chłodzenie z serii Hyper 212, które powraca w nowej formie, dostosowanej do podstawki LGA1700. Jakie zmiany oferuje nowy wentylator?

Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition już na pierwszy rzut oka pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. Jego górna pokrywa wykonana jest ze szczotkowanego, anodyzowanego aluminium, które wykończone jest w czarnym kolorze gunmetal. Nieodłącznym elementem coolera są również cztery rurki cieplne, które w połączeniu z technologią Direct Contact pozwalają efektywnie odprowadzać ciepło.

Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition posiada nowy wentylator Silencio FP120 wyposażony w technologię Silent Driver IC.

Cooler Master chłodzenie

Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition posiada nowy wentylator Silencio FP120 wyposażony w technologię Silent Driver IC, która pomaga redukować hałas i moc wyjściową. Rotor wyróżnia się także podświetleniem LED RGB, które można zsynchronizować z podświetleniem płyty głównej lub skonfigurować przy pomocy kontrolera od producenta. Warto dodać, że cooler oferuje także możliwość zamontowania dodatkowego wentylatora, który umożliwia szybsze odprowadzanie ciepła z radiatora, jednocześnie unikając strat dynamicznych.

W zestawie z chłodzeniem znajdziemy ulepszoną, uniwersalną konstrukcję wspornika zapewniającą łatwą i bezproblemową instalację na wszystkich najpopularniejszych platformach, wliczając w to płyty główne LGA1700 przygotowane z myślą o procesorach Intel Core 12. generacji. Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition z LGA1700 objęte zostało 2-letnią gwarancją producenta i jest już dostępne w polskich sklepach w cenie ok. 230 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition LGA1700 - chłodzenie wraca w nowej formie

 0