Corsair Dominator Platinum RGB - eleganckie pamięci z białymi radiatorami

Corsair Dominator Platinum RGB - eleganckie pamięci z białymi radiatorami

Corsair wypuścił na rynek swoje kolejne rozszerzenie rodziny produktów premium Dominator Platinum RGB, w postaci nowego zestawu wykorzystującego białe radiatory do rozpraszania ciepła. Moduły pamięci, podobnie jak w wersjach z czarnym radiatorem, mają ten sam system oświetlenia RGB, składający się z 12 diod LED Capellix ARGB. Oprócz zmiany na białe rradiatory, Corsair dodał także sporo złotych akcentów, takich jak śruby i żeberka między diodami LED oraz dyfuzor RGB na górze, aby jeszcze bardziej poprawić estetykę. 10-warstwowa płytka drukowana modułu pamięci jest czarna i wykorzystuje układy pamięci RAM DDR4 Samsung B-die, podobnie jak innych zestawach pamięci Dominator Platinum RGB.

Corsair wypuścił na rynek pamięci Dominator Platinum RGB z białymi radiatorami, które będą pasować do coraz popularniejszych białych zestawów PC.

Biała seria Corsair Dominator Platinum RGB będzie dostępna w zestawach po dwa, cztery i osiem modułów. W sklepach oczywiście pojawi się wiele dostępnych konfiguracji, w tym 2x8 GB DDR4-3200 (CAS16), 4x8GB DDR4-3200 (CAS16), 4x16GB DDR4-3200 (CAS16) i 8x16GB DDR4-3600 (CAS16) i więcej. Corsair niestety nie ujawnił dokładnie, jakie zestawy będą dostępne w sprzedaży, ale zakładając, że są one takie same, jak czarne zestawy Dominator Platinum RGB, białe zestawy pamięci będą oferować prędkości od 3000 MHz (CAS15) do 4800 MHz (CL18).

Podobnie jak większość produktów Corsair z oświetleniem RGB, biała seria Corsair Dominator Platinum RGB jest kompatybilna z oprogramowaniem iCUE firmy Corsair, umożliwiając konfigurację diod LED RGB według własnych upodobań. Zestawy pamięci trafiają jużdo sklepów i powinny być podobnie wycenione jak ich czarne odpowiedniki. Pamięć jest objęta dożywotnią gwarancją i ogólnoświatowym wsparciem Corsair. Na podstawie cen czarnych wersji, można sądzić, że zestawy te będą dostępne od około 500 zł do nawet ponad 8000 zł, zależnie od pojemności i prędkości.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair Dominator Platinum RGB - eleganckie pamięci z białymi radiatorami

 0