CORSAIR powiększa rodzinę zasilaczy z bocznym panelem o nowy, biały RMx SHIFT

CORSAIR powiększa rodzinę zasilaczy z bocznym panelem o nowy, biały RMx SHIFT

CORSAIR wprowadził do oferty biały wariant zasilacza z RMx SHIFT. RMx SHIFT są zasilaczami wyposażonymi w panel złączy prądu stałego umieszczonego z boku.

Zasilacze z serii RMx SHIFT dostępne są w wariantach o mocy 750, 850, 1000 i 1200 watów, a teraz zaprezentowano model biały. Mają przesunięty panel złączy, dzięki czemu użytkownicy posiadają swobodny dostęp do wszystkich połączeń Micro-Fit typu 5 generacji 1. Redukuje to konieczność zginania i skręcania kabli, odciążając zarówno przewody, jak i złącza.

Seria zasilaczy CORSAIR RMx SHIFT wzbogaciła się o wariant biały.

Nowe, białe zasilacze zachowują wszystkie funkcje znane z pozostałych modeli z serii RMx SHIFT w tym modułowe okablowanie, efektywność energetyczną klasy 80 PLUS Gold, japońskie kondensatory działające w temperaturze do 105°C i wentylator 140 mm z dynamicznym łożyskiem olejowym.

Zasilacze z serii RMx SHIFT mają certyfikat ATX 3.0 i są zgodne z PCIe 5.0. W komplecie znajduje się przewód PCIe 5.0 12VHPWR. Zasilacze RMx SHIFT i przewody pasują do każdej obudowy komputerowej zgodnej z formatem ATX i mającej szerokość co najmniej 210 mm. Zasilacz zamontowany w obudowie musi też być dostępny z boku.

CORSAIR powiększa rodzinę zasilaczy z bocznym panelem o nowy, biały RMx SHIFT

Zasilacze z serii CORSAIR RMx SHIFT są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. RMx SHIFT objęto dziesięcioletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Ceny zasilaczy zależne są od mocy. Więcej szczegółów znajdziemy tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR powiększa rodzinę zasilaczy z bocznym panelem o nowy, biały RMx SHIFT

 0