CORSAIR prezentuje nowe pamięci RAM DDR5 z serii DOMINATOR TITANIUM

CORSAIR prezentuje nowe pamięci RAM DDR5 z serii DOMINATOR TITANIUM

CORSAIR przedstawił nowe pamięci RAM DDR5 z serii DOMINATOR TITANIUM. Moduły mają opatentowaną technologię chłodzenia CORSAIR DHX, która zwiększa potencjał OC.

Pamięci DDR5 DOMINATOR TITANIUM będą dostępne zarówno na platformę Intel, jak i AMD. Obsługują technologię Intel XMP 3.0 w połączeniu z procesorami Core 12. i 13. generacji oraz technologię AMD EXPO w połączeniu z procesorami Ryzen 7000. Te technologie umożliwiają przetaktowywanie za pomocą zaledwie paru kliknięć na kompatybilnych platformach. Nowym dodatkiem do pamięci DOMINATOR TITANIUM jest możliwość wymiany górnej listwy, co pozwala na dowolną personalizację wyglądu modułów. Możemy wybrać na przykład zestaw Fin Accessory Kit, aby wymienić listwę RGB na górną listwę z żebarkami, nawiązującą do tej serii. Całość dopełnia 11 jasnych indywidualnie adresowanych diod LED RGB.

Pamięci DDR5 DOMINATOR TITANIUM będą dostępne zarówno na platformę Intel, jak i AMD. Obsługują technologię Intel XMP 3.0 w połączeniu z procesorami Core 12. i 13. generacji oraz technologię AMD EXPO w połączeniu z procesorami Ryzen 7000.

CORSAIR prezentuje nowe pamięci RAM DDR5 z serii DOMINATOR TITANIUM

Pamięci DOMINATOR TITANIUM będą dostępne w zestawach o prędkości do 8000 MT/s oraz w pojemnościach do 192 GB (4 x 48 GB) z opóźnieniami CAS na poziomie 30 w przypadku niektórych jednostek. W dniu premiery zestawy pamięci DDR5 DOMINATOR TITANIUM dla platform Intel są dostępne w kolorach lub białym, a dla platform AMD można je nabyć w kolorze szarym. CORSAIR uczci premierę najnowszej wersji pamięci DOMINATOR za pomocą limitowanej partii zestawów First Edition, które odznaczają się krótkim czasem reakcji i wyższymi częstotliwościami. Zostanie wyprodukowanych tylko 500 takich ponumerowanych zestawów.

Zestawy pamięci DDR5 CORSAIR DOMINATOR TITANIUM są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Pamięć DDR5 CORSAIR DOMINATOR TITANIUM jest objęta ograniczoną gwarancją wieczystą oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR prezentuje nowe pamięci RAM DDR5 z serii DOMINATOR TITANIUM

 0