CORSAIR VIRTUOSO PRO - słuchawki dla streamerów i graczy z otwartymi nausznikami

CORSAIR VIRTUOSO PRO - słuchawki dla streamerów i graczy z otwartymi nausznikami

CORSAIR wprowadził do oferty słuchawek nowy model dla graczy i streamerów z otwartymi nausznikami VIRTUOSO PRO. Urządzenie wyposażono w najnowocześniejsze przetworniki grafenowe i o efektownej konstrukcji z otwartymi nausznikami.

VIRTUOSO PRO to sprzęt stworzony zarówno dla streamerów, jak i dla graczy zawierający otwarte nauszniki, dzięki którym użytkownik nie traci kontaktu z otoczeniem. Słuchawki zawierają 50-milimetrowe przetworniki grafenowe, z kolei poduszki nauszników wykonano z pianki zapamiętującej kształt. Model VIRTUOSO PRO współpracuje z oprogramowaniem Elgato Wave Link w zakresie miksowania, balansowania i synchronizacji wielu źródeł dźwięku na raz. Ponadto oprogramowanie Wave Link korzysta z technologii NVIDIA Broadcast w celu zaawansowanej redukcji szumu tła i echa oaz używa szeregu wtyczek VST.

VIRTUOSO PRO to sprzęt stworzony zarówno dla streamerów, jak i dla graczy zawierający otwarte nauszniki, dzięki którym użytkownik nie traci kontaktu z otoczeniem. Słuchawki zawierają 50-milimetrowe przetworniki grafenowe.

CORSAIR VIRTUOSO PRO - słuchawki dla streamerów i graczy z otwartymi nausznikami

W pakiecie znajdziemy odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumu. Ewentualnie da radę odłączyć mikrofon i użyć modelu XLR lub USB, co czyni całość dodatkiem do każdego profesjonalnego zestawu.

CORSAIR VIRTUOSO PRO jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: biały lub czarne. Cena słuchawek wynosi 869,99 złotych. Oczywiście producent ma w katalogu również inne słuchawki.

Inną propozycją są słuchawki HS65 WIRELESS działa bezprzewodowo w transmisji audio 2,4 GHz oraz z wykorzystaniem technologii Bluetooth i dostępny w wersji czarnej lub białej. Oferują też dźwięk w systemie Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac. HS65 WIRELESS pozwala na granie i słuchanie muzyki całkowicie bez przewodów przez 24 godziny na pojedynczym ładowaniu.

CORSAIR HS65 WIRELESS i HS55 WIRELESS objęto dwuletnią gwarancją, oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR VIRTUOSO PRO - słuchawki dla streamerów i graczy z otwartymi nausznikami

 0