CORSAIR wprowadza do oferty nowe gamingowe słuchawki HS65 i HS55 WIRELESS

CORSAIR wprowadza do oferty nowe gamingowe słuchawki HS65 i HS55 WIRELESS

CORSAIR zaprezentował nowe słuchawki gamingowe HS65 i HS55 WIRELESS z bezprzewodową transmisją dźwięku 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień lub Bluetooth. Model HS55 mieliśmy okazję przetestować na łamach portalu ITHardware.

CORSAIR HS65 WIRELESS działa bezprzewodowo w transmisji audio 2,4 GHz oraz z wykorzystaniem technologii Bluetooth i dostępny w wersji czarnej lub białej. HS65 WIRELESS oferuje zaawansowaną personalizację dźwięku przy użyciu technologii Sonarworks SoundID, która generuje dynamiczny dźwięk dostosowany do preferencji użytkownika. Obecne w oprogramowaniu CORSAIR iCUE narzędzie przeprowadzi krótki test dźwiękowy, by poznać preferencje użytkownika i odpowiednio dostosować ustawienia, tworząc spersonalizowany profil korekcji dźwięku. Słuchawki oferują też dźwięk w systemie Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac.

CORSAIR zaprezentował nowe słuchawki gamingowe HS65 i HS55 WIRELESS.

HS65 WIRELESS pozwala na granie i słuchanie muzyki całkowicie bez przewodów przez 24 godziny na pojedynczym ładowaniu. Dodatkowa funkcja Bluetooth umożliwia słuchanie dźwięku gier z dodatkowych urządzeń. Słuchawki wyposażono obudowę ze wzmocnionego aluminium oraz nauszniki z siatką. Nauszniki z pianki zapamiętującej kształt i wyściełany pałąk. HS65 WIRELESS waży zaledwie 275 g. W ofercie znajdziemy ponadto CORSAIR HS55 WIRELESS, który również dziś ma swą premierę. Ważą one 266 g i zawierają dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1.

Gamingowe zestawy słuchawkowe CORSAIR HS65 WIRELESS i HS55 WIRELESS są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. CORSAIR HS65 WIRELESS i HS55 WIRELESS objęto dwuletnią gwarancją, oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR. HS55 kosztuje 569 złotych, z kolei HS65 WIRELESS wyceniono na 659 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR wprowadza do oferty nowe gamingowe słuchawki HS65 i HS55 WIRELESS

 0