Corsair wprowadza do sprzedaży nowe wentylatory PC z serii iCUE SP RGB ELITE

Corsair wprowadza do sprzedaży nowe wentylatory PC z serii iCUE SP RGB ELITE

Corsair wprowadził do sprzedaży nowe wentylatory z podświetleniem RGB - iCUE SP RGB ELITE. Oferują one osiem indywidualnie adresowanych diod LED RGB i wykorzystują technologię Corsair AirGuide z łopatkami zapobiegającymi powstawaniu zawirowań. Wentylatory są dostępne w rozmiarach 120 mm oraz 140 mm. iCUE SP120 RGB ELITE trafiają do sklepów w potrójnych zestawach wraz z kontrolerem iCUE Lighting Node CORE lub jako pojedyncze sztuki. iCUE SP140 RGB ELITE są oferowane w podwójnych zestawach z kontrolerem iCUE Lighting Node CORE lub pojedynczo. Seria iCUE SP RGB ELITE działa z technologią Corsair AirGuide. Rozwiązanie kalifornijskiego producenta zakłada, że łopatki przeciwwirowe koncentrują przepływ powietrza w formie stożka i kierują go bezpośrednio na podzespoły komputera maksymalizując skuteczność ich chłodzenia.

Corsair wprowadził do sprzedaży nowe wentylatory z podświetleniem RGB - iCUE SP RGB ELITE. Oferują one osiem indywidualnie adresowanych diod LED RGB i wykorzystują technologię Corsair AirGuide z łopatkami zapobiegającymi powstawaniu zawirowań.

Corsair wprowadza do sprzedaży nowe wentylatory PC z serii iCUE SP RGB ELITE

Technologia sterowania PWM umożliwia ustawianie szybkości wentylatorów w zakresie od 550 RPM do 1500 RPM (w przypadku iCUE SP120 RGB ELITE) lub od 450 RPM do 1200 RPM (w przypadku iCUE SP140 RGB ELITE). Wentylatory generują mocny przepływ powietrza niezależnie od tego, jak są zamontowane - czy pobierają albo odprowadzają ciepło, czy umiejscowione zostały na chłodnicy zintegrowanego układu chłodzenia cieczą lub bezpośrednio w obudowie komputera. Wentylatory iCUE SP RGB ELITE posiadają półprzezroczyste łopatki z ośmioma indywidualnie adresowalnymi diodami LED RGB, dzięki którym nie tylko chłodzą komputer, ale też tworzą hipnotyzujący pokaz świetlny. Potrójny zestaw wentylatorów iCUE SP120 RGB ELITE i podwójny iCUE SP140 RGB ELITE zawierają kompaktowy kontroler iCUE Lighting Node CORE, który łączy się z komputerem przy użyciu zwykłych złączy USB 2.0 i SATA.

Za pomocą dedykowanego kontrolera dodanego do zestawu oraz wszechstronnego oprogramowania Corsair iCUE można personalizować i synchronizować efekty podświetlenia ze wszystkimi urządzeniami amerykańskiego producenta. Pozwala to uzyskać zachwycające iluminacje w ramach jednolitego, zaawansowanego ekosystemu iCUE. Wszystkie wersje wentylatorów z serii iCUE RGB ELITE są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym Corsair oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów kalifornijskiego producenta. W Polsce sprzęt pojawi się do końca marca bieżącego roku, producent nie podał oficjalnych sugerowanych cen detalicznych w PLN. Produkty objęto dwuletnią gwarancją producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair wprowadza do sprzedaży nowe wentylatory PC z serii iCUE SP RGB ELITE

 0