Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ze świetnymi wynikami sprzedaży

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ze świetnymi wynikami sprzedaży

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, czyli odświeżone przygody kultowego jamraja, pierwotnie zadebiutowały pod koniec czerwca 2017 roku wyłącznie na PlayStation 4. Dokładnie rok później deweloperzy postanowili zrezygnować z ekskluzywności, przenosząc grę również na pozostałe platformy — PC, Xbox One oraz Nintendo Switch. Okazuje się, że remaster oryginalnej trylogii Crash Bandicoot to ogromny sukces dla jego wydawcy Activision Blizzard, ponieważ jak wynika z najświeższych danych, dotychczas tytuł trafił do rąk 10 milionów osób na całym świecie. Oczywiście miało to ogromny wpływ na decyzję zremasterowania Crash Team Racing Nitro-Fueled będącego zabawną produkcją wyścigową w uniwersum Crasha. Należy też zaznaczyć, iż Crash Bandicoot N.Sane Trilogy poradził sobie nieco lepiej od Spyro Reignited Trilogy.

Według oficjalnych danych Activision Blizzard remaster Crash Bandicoot N.Sane Trilogy trafił do rąk 10 milionów graczy.

Co ciekawe, sukces zwariowanego Crasha, a także pojawienie się w czerwcu bieżącego roku kolejnej produkcji z nim związanej, zrodził pytania odnośnie stworzenia pełnoprawnej następnej odsłony serii. Niestety na ten moment ciężko jednoznacznie orzec, czy mające prawa do marki Activision Blizzard zdecyduje się na taki właśnie krok, aczkolwiek jeżeli wspomniana trylogia w dalszym ciągu będzie cieszyć się zainteresowaniem społeczności, to jest to raczej logiczny krok. Chociaż nie wiemy, jak na taki scenariusz zapatrywaliby się sami autorzy gry. Swoją drogą sukces Crasha dobitnie pokazuje, że moda na odświeżanie starszych tytułów ma się znakomicie i producenci raczej z niej nie zrezygnują.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ze świetnymi wynikami sprzedaży Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - recenzja gry

Zwłaszcza że część gier traci swą dawną wyłączność i może w nowej formie dotrzeć do większej bazy posiadaczy innych platform, co jednocześnie pozwala generować wydawcom niemałe zyski. Wielkie korporacje widząc taki stan rzeczy oraz ogromne zainteresowanie społeczności będą nam najpewniej serwować kolejne odgrzewane kotlety, z których tylko garstka nada się do ponownego spożycia. Takim produktem zdecydowanie jest Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, które po prostu należy ograć, jeśli jeszcze jakimś cudem nie mieliście takiej okazji lub odświeżyć sobie pamięć, wspominając stare czasy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ze świetnymi wynikami sprzedaży

 0