Creative Chat - zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem z redukcją szumów

Creative Chat - zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem z redukcją szumów

Creative wprowadza na rynek linię słuchawek dedykowanych, w dużej mierze komunikacji głosowej. Pierwszym zestawem ze wspomnianej serii jest Creative Chat.

Producent deklaruje, że niebawem pojawią się kolejne warianty z linii "Chat", a będzie to model na USB i wersja bezprzewodowa. Cała seria będzie zoptymalizowana w kierunku jakości dźwięku dla komunikacji online. Creative Chat to stereofoniczny sprzęt, który zadziała na wszystkich systemach operacyjnych i platformach za pośrednictwem standardowego 4-polowego złącza analogowego 3,5 mm typu jack. Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych aplikacji konferencyjnych, takich jak Zoom, Microsoft Teams, Skype, Cisco WebEx, Facebook Messenger i Google Meet.

Creative Chat to stereofoniczny sprzęt, który zadziała na wszystkich systemach operacyjnych i platformach za pośrednictwem standardowego 4-polowego złącza analogowego 3,5 mm typu jack.

Creative Chat - zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem z redukcją szumów

W słuchawkach zastosowano specjalny elektretowy mikrofon pojemnościowy, który posiada dodatkowo zintegrowaną technologię redukcji szumów. Mikrofon znajduje się na regulowanym pałąku, który można schować, kiedy go nie używamy. Na przewodzie znajduje się zintegrowany pilot, na którym umieszczono pokrętło do regulacji głośności i przycisk wyciszania mikrofonu. Waga słuchawek to zaledwie 192 gramy. Pady wyściełane są miękkim i wygodnym materiałem, a ich struktura jest tak zaprojektowana, by posiadać dobrą wentylację pomiędzy uszami a słuchawkami.

Creative Chat - zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem z redukcją szumów

Dla wielogodzinnego komfortu użytkowania pałąk jest regulowany i również wyściełany miękkim materiałem. Słuchawki otrzymały długi przewód, by nie ograniczał ruchów w miejscu pracy lub multimedialnej zabawie. Zestaw słuchawkowy Creative Chat został wyposażony w 40 mm przetworniki neodymowe, które odpowiadają za jakość dźwięku podczas rozmów, jak i rozrywki multimedialnej. Creative Chat można będzie zakupić w cenie 139 złotych.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki:

 • 2x40 mm przetwornik neodymowy
 • Pasmo przenoszenia: 20–20 000 Hz
 • Impedancja: 32Ω
 • Czułość: 112 dBA @ 1 mW

Mikrofon:

 • Typ: Pojemnościowy elektretowy z redukcją szumów
 • Pasmo przenoszenia: 100–10 000 Hz
 • Czułość: -42 dBV/Pa

Połączenia:

 • Pozłacane 4-biegunowe gniazdo 3,5 mm jack

Wymiary (dł. x szer. x wys.):

 • Zestaw słuchawkowy: 160 x 66 x 184 mm
 • Kabel (od końca do końca): 2,1 m

Waga:

 • Zestaw słuchawkowy: 192 g

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Creative Chat - zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem z redukcją szumów

 0