Creative Live! Cam Sync V3: z przetwornikiem obrazu QHD (2560 x 1440) 5 Mpix

Creative Live! Cam Sync V3: z przetwornikiem obrazu QHD (2560 x 1440) 5 Mpix

Creative Technology wprowadza do sprzedaży nową kamerę internetową Creative Live! Cam Sync V3. Urządzenie sprawdzi się w pracy czy nauce zdalnej, ale także u początkujących streamerów.

Creative Live! Cam Sync V3 wyposażono w szerokokątny i jasny obiektyw obsługujący rozdzielczość QHD o polu widzenia nawet do 95°. Nowa wersja kamery posiada 4-krotny zoom cyfrowy, który można uruchamiać za pomocą przycisku umieszczonego na górnej krawędzi kamerki. Producent umieścił w urządzeniu dwa dookólne mikrofony typu MEMS wspomagane przez autorskie, inteligentne oprogramowanie SmartComms. Kamera internetowa pozostaje  kompatybilna z systemami zgodnymi z certyfikatem UVC i wymaga tylko dostępnego portu USB typu A. Sprzęt jest w obsłudze, nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników oraz działa natychmiast po podłączeniu do USB na komputerach PC lub Mac.

Creative Live! Cam Sync V3 wyposażono w szerokokątny i jasny obiektyw obsługujący rozdzielczość QHD o polu widzenia nawet do 95°.

Creative kamera internetowa

Kamera zawiera obraz QHD, którego rozdzielczość to nawet 1440p dla 30 klatek. Urządzenie ma klips montażowy, który zapewnia użytkownikom większą elastyczność w znalezieniu najlepszego kąta widzenia. Dodatkowo w klipsie znajduje się gwint, do którego możemy podłączyć większość standardowych statywów. Zintegrowana osłona obiektywu oferuje ochronę przed niepożądanym dostępem do kamery internetowej za pomocą oprogramowania szpiegującego, co umożliwi zachowanie pełnej prywatności. Funkcja VoiceDetect umożliwia użytkownikom swobodne mówienie bez zakłóceń, ponieważ mikrofon automatycznie włącza się lub  wyłącza w oparciu o technologię wykrywania głosu.

Tryb Noise Clean-out ma za zadanie redukować niepożądane szumy statyczne w tle, podczas połączeń wideo. Wszystkie te funkcje są dostępne w najnowszej aplikacji Creative, którą można pobrać na dowolną platformę z systemem Windows 10/11. Dzięki aplikacji dostaniemy się do zaawansowanych ustawień kamery takich jak jasność/kontrast, balans bieli i kompensacja podświetlenia. Zastosowane technologie w kamerze zapewniają czystą, niezakłóconą komunikację, łatwą konfigurację, kompatybilność z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji, takimi jak Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger i innymi. Kamerę Creative Live! Cam Sync V3 można kupić w cenie 331 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Creative Live! Cam Sync V3: z przetwornikiem obrazu QHD (2560 x 1440) 5 Mpix

 0