Cristiano Ronaldo podpisuje z Binance umowę na wyłączność w sprawie tokenów NFT

Cristiano Ronaldo podpisuje z Binance umowę na wyłączność w sprawie tokenów NFT

Cristiano Ronaldo podpisał wyłączne partnerstwo NFT z największą na świecie giełdą kryptowalut Binance. Współpraca z Binance ma zapewnić fanom piłki nożnej wejście do ekosystemu NFT. 

Binance opublikowało oświadczenie prasowe dotyczące szczegółów partnerstwa z Ronaldo, które ma na celu połączenie gwiazdy futbolu z legionem fanów poprzez wykorzystanie Web3, z NFT działającymi jako punkt wejścia. W ramach umowy Ronaldo stworzy kilka nowych produktów NFT na platformie, a Binance wyda pierwszą grupę przedmiotów kolekcjonerskich jeszcze w tym roku. Kolekcja oczywiście będzie dostępna na platformie Binance NFT. 

Lionel Messi również posiada swoją kolekcję NFT od czasu przeprowadzki z Barcelony do PSG.

Dyrektor generalny i założyciel Binance, Changpeng Zhao chwalił osiągnięcia Ronaldo w piłce nożnej, stwierdzając, że wykroczył poza obszar sportu, stając się ikoną w wielu sferach życia i sportu. "Zgromadził jedną z najbardziej oddanych grup fanów na świecie dzięki swojej autentyczności, talentowi i pracy charytatywnej". Binance jest podekscytowany możliwością zaoferowania fanom ikony piłki nożnej ekskluzywnych okazji do nawiązania z nim kontaktu przy zakupie elementów kolekcji NFT. Ronaldo skomentował również partnerstwo i nadchodzące spadki NFT, stwierdzając, że fani na pewno się z nich ucieszą. "Moje relacje z fanami są dla mnie bardzo ważne, więc pomysł zapewnienia bezprecedensowych doświadczeń i dostępu za pośrednictwem tej platformy NFT jest czymś, czego chciałem być częścią".

Niestety informacje finansowe dotyczące partnerstwa nie zostały ujawnione, jednak należy pamiętać, że większość firm w przestrzeni kryptograficznej ograniczyło wydatki na reklamy i pozyskiwanie celebrytów z powodu trwającego załamania rynku. Giełdy, takie jak Coinbase, również ograniczają wydatki, m.in. zwalniając personel. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cristiano Ronaldo podpisuje z Binance umowę na wyłączność w sprawie tokenów NFT

 0