Cryorig ma nowe chłodzenie. Dwie wieże, 10 rurek cieplnych, czarne wykończenie i ARGB

Cryorig ma nowe chłodzenie. Dwie wieże, 10 rurek cieplnych, czarne wykończenie i ARGB

Cryorig dodał do swojej oferty kolejne chłodzenie powietrzne. Nowy model to konstrukcja z dwiema wieżami oraz parą wentylatorów ARGB. Imponująca w tym chłodzeniu jest ilość rurek cieplnych.

 

Firma Cryorig istnieje na rynku od lat, choć zdaje się nie być aż tak popularna na naszym rynku. W ofercie jej produktów odnajdziemy przede wszystkim sprzęt związany z chłodzeniem. Cryorig posiada wentylatory, chłodzenia typu All-in-One oraz chłodzenia powietrzne. Do tej ostatniej kategorii dołączył teraz nowy model. To dwuwieżowy cooler o nazwie TE10.

Nowe chłodzenie zostało wyposażone w miedzianą podstawę, z którą łączy się aż 10 rurek cieplnych o średnicy 6 mm.

Cryorig TE10

Nowe chłodzenie zostało wyposażone w miedzianą podstawę, z którą łączy się aż 10 rurek cieplnych o średnicy 6 mm. Bez wątpienia liczba heatpipe'ów jest sporym atutem tego modelu. Producent chwali się także zastosowaniem większego wlotu i węższego wylotu powietrza w sekcjach żeberek, dzięki czemu powietrze przepływa szybciej przez radiator.

Za rozpraszanie ciepła z radiatora odpowiada tutaj komplet dwóch wentylatorów PWM. Bazują ona na łożysku FDB. Cryorig umieścił w ich rogach gumy mające redukować przenoszenie drgań. Wentylatory te posiadają także adresowalne podświetlenie RGB. Zakres obrotów wynosi 800-1800 RPM, a podawana głośność to 19-26 dBa.

Cryorig TE10

Cryorig informuje też o wykorzystaniu konstrukcji, która zapewnia dystans między chłodzeniem a pamięciami RAM. Dzięki temu TE10 ma zapewniać kompatybilność nawet z modułami o wysokich odpromiennikach ciepła.

Cryorig TE10

Wymiary omawianego coolera to 120 x 133 x 152 mm. Powinien zatem zmieścić się do wielu obudów. Cryorig TE10 jest kompatybilny z następującymi platformami:

Intel: LGA 115X, 1200, 1700, 1851
AMD: AM4, AM5

Chłodzenie zostało w większości pomalowane na czarno, co dotyczy także rurek cieplnych oraz podstawy. Na górze każdej z wież znalazły się też osłonki z motywem szczotkowanego aluminium. Nowy Cryorig daje zatem wiele powodów, aby się podobać.

Niestety firma nie podała jeszcze ceny za TE10. Zagadką wciąż pozostaje również dostępność tego modelu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cryorig ma nowe chłodzenie. Dwie wieże, 10 rurek cieplnych, czarne wykończenie i ARGB

 0