Crysis Remastered już dostępny. Zobaczcie porównanie z oryginałem

Crysis Remastered już dostępny. Zobaczcie porównanie z oryginałem

Crytek wypuścił ciekawy trailer porównawczy Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered, które dziś debiutują na PC i najnowszych konsolach w ramach pakietu Crysis Remastered Trilogy.

Gry na PC są dostępne wyłącznie w Epic Games Store, w ramach trylogii Crysis Remastered i oferują ulepszoną grafikę, szereg optymalizacji i funkcji, które powalą na kolana nawet nowoczesny sprzęt. Oczywiście nie brakuje tu wparcia dla ray tracingu, globalnego oświetlenia SVOGI, tekstur w wysokiej rozdzielczości, ulepszonych cieni, a także obsługi DLSS na kartach graficznych NVIDIA, co w tym przypadku może okazać się bardzo pomocne.

Crytek wypuścił ciekawy trailer porównawczy  Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered, które dziś debiutują na PC i najnowszych konsolach.

Czy pójdzie mi na tym Crysis?

Chociaż spodziewamy się, że gry mogą wyciskać ze sprzętu graczy ostatnie soki, to jednak oficjalne wymagania sprzętowe nie są takie wygórowane, co wynikać może z faktu, że wersje Remastered debiutują również na konsolach. Wymagania systemowe są takie same dla Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered i obejmują DirectX 11, do 12 GB pamięci RAM i 20 GB pamięci masowej. 

Crysis Remastered już dostępny. Zobaczcie porównanie z oryginałem

Jeśli chodzi o minimalne konfiguracje PC, obie wersje będą działać na czterordzeniowych procesorach Intel Core i5-3450 oraz AMD Ryzen 3 i będą wymagały przynajmniej karty graficznej NVIDIA Geforce GTX 1050 Ti lub AMD Radeon RX 470. Minimalne wymaganie pamięci RAM wyznaczono na 8 GB. Zalecana specyfikacja systemowa jest nieco wyższa, gdyż obejmuje już Core i5-7600K lub AMD Ryzen 5 lub wyższe modele CPU, a także 12 GB pamięci RAM i kartą graficzną NVIDIA Geforce GTX 1660 Ti lub AMD Radeon RX Vega 56 lub wyższą. Warto jednak odnotować, że aby wymaksować wszystkie suwaki w wysokiej rozdzielczości potrzebować będziemy znacznie mocniejszego sprzętu, szczególnie z włączonym ray tracingiem. 

Crytek wypuścił również zwiastun porównujący (powyżej) wszystkie trzy gry Crysis na PC, zarówno w wersji standardowej, jak i zremasterowanej, gdzie możemy zobaczyć nową wersję, która działa na najwyższych ustawieniach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crysis Remastered już dostępny. Zobaczcie porównanie z oryginałem

 0