Crytek rozsyła kontrowersyjne wytyczne dotyczące recenzji Crysis Remastered Trilogy

Crytek rozsyła kontrowersyjne wytyczne dotyczące recenzji Crysis Remastered Trilogy

Wytyczne dla recenzentów gier nie pojawiają się w sieci zbyt często, a jeśli już, to tylko gry zawierają nietypowe wytyczne. Tak właśnie jest w przypadku gier Crysis Remastered Trilogy, w przypadku których Crytek konkretnie opisuje co można, a czego najlepiej nie podkreślać.

Jak twierdzi YouTuber Joker Productions, wytyczne Crytek dla recenzji Crysis Remastered Trilogy są jedyne w swoim rodzaju. Producent zdecydował się na faworyzowanie niektórych recenzentów i o ile zastosują się do przesłanej instrukcji, emargo na recenzje zremasterowanej wersji trylogii Crysis zostanie  dla nich zniesione wcześniej. Twórcy gier oczywiście mają pełne prawo decydować, kto pierwszy zrecenzuje grę i rzeczywiście często tak jest w przypadku różnych gier. Producenci nie powinni jednak wpływać na recenzje i dostarczać materiałów jasno określających, co powiedzieć, a czego unikać w recenzji.

Crytek nie chce, żeby recenzenci przesadnie zachwalali grafikę w Crysis Remastered Trilogy. To dość dziwna prośba w przypadku remastera gier.

Joker ujawnił podsumowanie wytycznych do recenzji Crysis Remastered Trilogy, najnowszej odsłony serii oferującej lepszą oprawę graficzną, nowe funkcje graficzne, takie jak ray tracing w wersji na PC czy DLSS dla systemów z NVIDIA RTX. Okazuje się  jednak, że Crytek wyraźnie nie chce, aby recenzenci przesadnie podkreślali jakość grafiki, co jest dziwną sugestią w przypadku gry, która została zremasterowana i ma oferować ulepszoną jakość.

Crysis Trilogy Remastered oferuje obsługę 4K, ray tracing, DLSS, ulepszone oświetlenie i tekstury oraz wyższej jakości modele postaci i pojazdów w grze, czemu jednak Crytek nie chce się tym chwalić i sugeruje unikać tematu "super grafiki"? 

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crytek rozsyła kontrowersyjne wytyczne dotyczące recenzji Crysis Remastered Trilogy

 0