Cyberpunk 2077 otrzyma więcej DLC od Wiedźmina 3. CD Projekt RED obiera podobną drogę

Cyberpunk 2077 otrzyma więcej DLC od Wiedźmina 3. CD Projekt RED obiera podobną drogę

Nie da się ukryć, że CD Projekt RED wzorcowo podeszło do tematu DLC w Wiedźminie 3. Kiedy wielu innych producentów/wydawców traktuje to często jako możliwość wyciągnięcia dodatkowych pieniędzy od graczy, nie oferując zbyt wiele w zamian, „Redzi” najpierw zaoferowali nam 16 darmowych paczek z drobniejszymi dodatkami, a następnie dwa naprawdę duże rozszerzenia, które oferowały wiele godzin zabawy na wysokim poziomie. Wygląda na to, że polski producent nie zamierza zmieniać tej strategii w przypadku Cyberpunk 2077, co tylko powinno nas cieszyć. Co więcej, tym razem oczekiwać możemy nawet więcej dodatków niż w trzeciej odsłonie przygód Geralta z Rivii.

W Cyberpunk 2077 oczekiwać możemy nawet więcej dodatków niż w trzeciej odsłonie przygód Geralta z Rivii. Nie zabraknie też darmowych DLC.

W trakcie ostatniej konferencji podsumowującej pierwszą połowę tego roku, jedno z pytań, które zadano producentom, dotyczyło wsparcia dla gry po premierze Cyberpunk 2077 i tego, czy wyglądać będzie ono podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3. Odpowiedź była twierdząca, a twórcy potwierdzili, że szykują nawet więcej atrakcji dla graczy w przypadku swojego najnowszego projektu. „Możecie spodziewać się podobnego podejścia już po premierze” - przyznał Adam Kiciński, prezes CD Projekt, który dodał zaraz: „Oczywiście, możecie spodziewać się też więcej”. Dużymi krokami zbliżamy się już do premiery do Cyberpunk 2077, dlatego też Kiciński przyznał, że wkrótce ujawnią harmonogram dla swojego nowego RPG. „Jako że jesteśmy coraz bliżej debiutu, spodziewajcie się, że wkrótce ujawnimy popremierowe plany” - powiedział szef CD Projekt.

„Ujawnimy serię darmowych DLC, jak również rozszerzenia - jak mówiłem, wkrótce możecie spodziewać się prezentacji, po której wszystko powinno być jasne” - stwierdził Kiciński. Nie da się ukryć, że CD Projekt RED dość często odwołuje się do Wiedźmina 3, porównując do niego Cyberpunk 2077 i określając swoje nowe RPG jako znacznie głębsze i większe. W ostatnim czasie zrobił się zaś szum wokół wymagań sprzętowych PC dla tego tytułu i twórcy musieli zaprzeczać plotkom sugerującym bardzo duży rozmiar gry (200 GB). Wciąż nie poznaliśmy jednak oficjalnych wymagań dla Cyberpunk 2077, ale te również mają zostać ujawnione wkrótce.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 otrzyma więcej DLC od Wiedźmina 3. CD Projekt RED obiera podobną drogę

 0