Cyberpunk 2077 po raz pierwszy pokazany na Xbox Series X i Xbox One X

Cyberpunk 2077 po raz pierwszy pokazany na Xbox Series X i Xbox One X

Widzieliśmy już sporo różnych filmów ze świata Cyberpunk 2077, jednak jak dotąd wszystkie prezentowane materiały były prezentowane na PC. Wielu graczy zastanawiało się jak gra będzie wyglądać na konsolach i wreszcie możemy się o tym przekonać, bo CD Projekt Red w końcu pokazał całkiem sporo materiału z Cyberpunk 2077 działającego zarówno na Xbox One X, jak i Xbox Series X. Podczas trwania filmu możecie zauważyć przeskakiwanie z jednej konsoli na drugą, zawsze jednak na dole ekranu jest informacja, z której platformy pochodzi nagranie. Trzeba przyznać, że ilość szczegółów na Xbox One X wygląda imponująco, chociaż materiał nie rozwiał obaw o wydajność, bo wszystkie fragmenty pochodzące z konsoli obecnej generacji, były zarejestrowane w mniejszych obszarach. Sekwencje jazdy samochodem nagrano już na Xbox Series X i widać, że całość przebiega sprawnie i płynnie.

Studio wreszcie pokazało zapis rozgrywki Cyberpunk 2077 pochodzący z Xbox One X i Xbox Series X. 

W sieci pojawiły się również przecieki ukazujące pudełko z wersji na PlayStation 4. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że podobnie jak w przypadku ujawnionych w ubiegłym miesiącu informacji o Xbox One, również i tutaj gra dostarczana będzie na dwóch płytach Blu-Ray. Udostępnione w sieci zdjęcia pudełka  Cyberpunk 2077 na PS4 ujawniły również, ile wolnego miejsca będą potrzebować gracze PS4, aby zainstalować i grać w grę - 70 GB, co jest zgodne z ilością ogłoszoną przez CD Projekt Red w wersji na PC. Zdjęcie frontu pudełka ujawnia zawartość wersji na PS4.

  • 2x płyta Blu-Ray
  • Kompendium o świeci gry
  • Naklejki
  • Pocztówki
  • Mapa gry
  • Dostęp do treści cyfrowych

Po kilku opóźnieniach Cyberpunk 2077wreszcie zostanie dostarczony graczom 10 grudnia tego roku w wersji na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Windows PC i Google Stadia. Użytkownicy konsol nowej generacji będą musieli się zadowolić kompatybilnością wsteczną, bo pełna aktualizacje nowej generacji pojawią się w bliżej nieokreślonym terminie w przyszłym roku. Kolejnych informacji o Cyberpunk 2077 możemy spodziewać się jeszcze w tym tygodniu, gdy CDPR udostępni kolejny pełny odcinek Night City Wire już 19 listopada. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 po raz pierwszy pokazany na Xbox Series X i Xbox One X

 0